Aktualitātes Gulbenes novadā

Gulbenes novada aktualitātes var apskatīties Gulbenes novada mājas lapā.

MUZIKENE

Gulbenes novada mūziķu mājas lapa. Tu muzicē, raksti dziesmas, dziedi, dīdžejo vai kā citādāk esi saistīts ar mūziku? Tad MUZIKENE ir vieta tieši Tev – vieta, kur Gulbenes novada jauniešus vienā veselumā apvieno tieši mūzika!

Jaunatnes lietu lapa

Informatīvs portāls Latvijas jauniešiem, kurā ikvienam tiek dota iespēja izlasīt un izteikt savu viedokli par svarīgām jaunatnes politikas tēmām un aktualitātēm vienkopus, kā arī uzdot jautājumus jaunatnes lietu speciālistiem.

Jaunatnes Starptautisko programmu aģentūra

JSPA ir Izglītības un zinātnes ministra pakļautībā esoša tiešās pārvaldes iestāde, kuras mērķis ir veicināt jauniešu aktivitāti un mobilitāti, līdzdalību jaunatnes brīvprātīgā darba,  jaunatnes informācijas programmās un projektos.

Eiropas jaunatnes informācijas tīkls Eurodesk

Eurodesk ir starptautiska bezpeļņas asociācija izveidota 1990. gadā kā atbalsta organizācija Erasmus + programmai. Eurodesk, ir viens no pieejamākajiem avotiem bezmaksas jaunatnes informācijai par starptautisko mācību iespējām.

Eiropas jaunatnes Portāls

Eiropas Jaunatnes portāls piedāvā Eiropas un nacionālo informāciju un iespējas, kas ir interesē jauniešiem, kuri dzīvo, mācās un strādā Eiropā. Tas sniedz informāciju par astoņiem galvenajiem tematiem, aptver 34 valstis, un tā ir pieejama 28 valodās.

Latvijas jaunatnes padomes lapa

Vieta, kur regulāri tiek publicēta informācija par Latvijas jauniešu nevalstisko organizāciju pasākumiem un aktivitātēm, iespējām piedalīties projektos un konkursos, iegūt stipendijas vai vienkārši labi pavadīt brīvo laiku.

Jauniešu konferences un apmācības

Ja meklē iespējas piedalīties jauniešu konferencēs un apmācību semināros vai varbūt vēlies atrast dalībniekus vai partnerus saviem projektiem, ieskatieties lapā, kuru aktīvi lieto vairāk nekā 1200 jauniešu organizācijas 57 valstīs.

Augstākās Izglītības iespējas

Augstākā izglītība dienās, vakaros vai neklātienē. Vispopulārākās studiju programmas, informācija par iestāšanos, studiju kredītu un daudz kas cits.

Darba iespējas

Darba sludinājumi, darba meklētājiem, kā arī darba devējiem.

Eko darbs

Ar eco-jobs.info jūs varat iesaistīties labākā pasaulē. Šeit jūs atradīsiet brīvprātīgo, prakses, darbavietas, un kopienas darbus vides un dabas aizsardzībā Eiropā.

Eiropas jaunatnes foruma kurjers

Eiropas Jaunatnes forums (YFJ) ir jauniešu organizāciju platforma Eiropā. Pārstāvot 100 jauniešu organizācijas, valsts jaunatnes padomes un starptautiskas nevalstiskās jaunatnes organizācijas.

Youth For Understanding

YFU ir viena no lielākajām skolēnu apmaiņas organizācijām pasaulē, kura dod iespēju jauniešiem kādu laiku mācīties un dzīvot citā valstī.

Latvijas studentu vortāls

Latvijas studentu vortāls

European Voluntary Service with CESVOV

Eiropas Brīvprātīgo dienesta iniciatīva par Eiropas Komisijas jauniešiem vecumā no 18 līdz 30, kas dod viņiem iespēju labāk iepazīt citu Eiropas valsti.

Nometnes

Nometņu vietas Latvijā un ārzemēs.

Bezmaksas aptauju un anketu veidošana

Bezmaksas aptauju un anketu veidošana

Alter Ego

2008. gadā tika organizēta Eiropas Starpkultūru dialoga gads. Tas tika darīts, pamatojoties uz iniciatīvu, valstu Eiropas Savienības virzienā, Eiropas Parlamentam un Eiropas Komisijai.