Noskaidroti Gulbenes novada jauniešu balvu pasniegšanas ceremonijas “Gada atsitiens 2023” uzvarētāji!

Gulbenes novada jauniešu centra “Bāze” rīkotā Gulbenes novada jauniešu balvu pasniegšanas ceremonija “Gada atsitiens” ir tradīcija, kas turpinās jau 19 gadus. Pasākums, kurā jauniešiem ir iespēja izpaust savu viedokli un izcelt jauniešu gada sasniegumus un labākos notikumus.

Lai noteiktu nominantus un uzvarētājus, šogad tika aizpildītas 320 anketas, ņemts vērā desmit žūrijas locekļu balsojums un publiskajā balsojumā saņemtas 4358 atzīmes “patīk”.


“Gada atsitiens 2023” šogad norisinājās seriāla “Troņu spēles” un viduslaiku tematikā. Pasākuma ietvaros bija iespēja iejusties tā laika atmosfērā un baudīt tematiskos priekšnesumus, mūziku, tērpus un dekorācijas. Pasākuma ietvaros tika noskaidroti 9 nomināciju aktīvākie, radošākie un uzņēmīgākie jaunieši mūsu novadā.

 

Nominācijā “Gada iniciatīva” uzvaru guva Ermīns Neilands;

“Gada brīvprātīgais” – Sendija Leona;
“Gada radošākais jaunietis” – Dārta Luīze Melle;

“Gada notikums” tika atzīts Simonas Krievas un Gerdas Bukovskas rīkotā “Zvaigžņu spēle”;

“Gada jaunietis sportā” Rolands Šulcs;

“Gada aktīvākais jaunietis pagastā” titulu ieguva Rankas pagasta jaunietis – Dāvis Sinka;

“Gada paraugs jauniešiem” – Rolands Blūms;

“Gada jaunietis uzņēmējdarbībā” – Elizabete Brūniņa;

“Gada jaunietis” Dāvis Stradiņš.
Ārpus balsojuma nominācija “Gada plecs”, kuru izvirza jaunatnes jomas darbinieki, par ieguldījumu jauniešu dzīves kvalitātes celšanā un darbā ar jauniešiem, šogad tika izcelta biedrība “1st place”.

Pasākums “Gada atsitiens 2023” bija emocijām un priekšnesumiem bagāts, paldies visiem kas iesaistījās un palīdzēja radīt šo skaisto un tradīcijām pilno notikumu.

Paldies, tērpu teātris “Harmonija”, radošais centrs “Alternatīvā Realitāte”, Alūksnes Bērnu un jauniešu centra perkusiju grupa “Djembe beat”, uzņēmums “Lamur flowers”, Balvu profesionālā un vispārizglītojošā vidusskola, Kantes krogs, Skrīveru Saldumi , Brīvprātīgie jaunieši, Dārta Katrīna Sliede, Biedrība “Dod ķepu”, Gulbenes novada kultūras centrs, Gulbenes novada pašvaldība. Un pateicība tiem, kas palīdzēja ar dažādu inventāru un dekorāciju nodrošināšanu!

 

Bildes pieejamas lejupielādei:

https://failiem.lv/u/cgegt4725p#/view/9kwfucdsre

https://failiem.lv/u/d4j6n9f5ys