Gulbenes novada jauniešu centrs “Bāze” ir sagaidījis brīvprātīgo jaunieti! 14. decembrī savu darbu jauniešu centrā uzsāka brīvprātīgais jaunietis no Francijas, Titouan Despres. Jau pāris nedēļu laikā paspējis novadīt franču pankūku ēst gatavošanu un izveidojis svētku izlaušanās istabu, ko jaunieši un bērni var pieredzēt, kad vēlas.

9 mēnešus Titouan dzīvos Gulbenē un organizēs aktivitātes jauniešiem un bērniem jauniešu centrā “Bāze”, projekta “Harmony for Change” ietvaros. Ikdienā viņš labprāt lasa grāmatas, skatās kino, muzicē, kā arī izmēģina jaunus sporta veidus. Jauniešu centrā Titouan plāno iemācīt jauniešiem pamatus ģitārspēlē un basģitārai, kā arī labprāt apmācīs franču valodu. Balstoties uz pieredzi, viņš vēlas arī sniegt konsultācijas tiem, kuri plāno studēt  vai nodarboties ar brīvprātīgo darbu ārzemēs.

Brīvprātīgais jaunietis centrā, ir lieliska iespēja iepazīt jaunu kultūru, iemācīties ko jaunu un lietderīgi pavadīt savu brīvo laiku. Kā arī Titouan ļoti labi spēlē šahu, labprāt apmācīs un organizēs kādu šaha turnīru. Savukārt, vēl līdz janvāra beigām radošās aktivitātes jauniešu centrā, vadīs brīvprātīgā jauniete Lyna.

Vairāk informācijas rakstot jc.baze@gulbene.lv vai zvanot: 26354557

*Projekts ir saņēmis finansējumu no Eiropas Savienības. Tas atspoguļo tikai autora viedokli, un Komisija nav atbildīga par tajā ietvertās informācijas iespējamo lietojumu.