Pateicoties divu jauniešu, Ermīna un Reiņa iniciatīvai, gribasspēkam un vēlmei popularizēt ekstrēmo sporta veidu Gulbenē, 4.novembrī norisinājās “Skeitparka sacensības skrejriteņiem”. Ar jauniešu centra “Bāze” atbalstu, puiši izvēlējās turpināt šo tradīciju, lai bērniem un jauniešiem, kuri ikdienā trenējas skeitparkā, būtu iespēja parādīt savas spējas un stiprināt sportisko garu.
Šogad dalību ņēma 13 bērni un jaunieši, vecumā no 6 līdz 16 gadiem, gan no Gulbenes novada, gan ieradās arī ciemiņi no citiem novadiem.
Katram dalībniekam bija iespēja vienas minūtes laikā parādīt savus sagatavotos trikus, tika dotas 3 iespējas un šos trikus vērtēja mūsu žūrija – Ermīns Neilands, Reinis Felders un Anatolijs Savickis. Noslēgumā bija labākā trika konkurss, kur tika noteikti divi uzvarētāji, katrā vecuma kategorijā.
Pasākuma vadītājs bija Rolands Blūms, kas bija spēcīgs triku terminoloģijā un dalībnieku uzmundrināšanā.
Arī skatītājiem bija iespēja iesaistīties sacensībās, jo tika organizēti konkursi – kurš no vīriešiem ilgāk spēs noturēt skrejriteni un kura no sievietēm ilgāk noturēsies uz skrejriteņa. Gan konkursa dalībnieki, gan sacensību dalībnieki tika pie balvām, ko sarīkoja sponsori.
Visbeidzot sacensības noslēdzās ar dalībnieku un uzvarētāju apbalvošanu:
Vecuma kategorijā no 6 gadiem līdz 11 gadiem, uzvaru guva Domeniks Zušs, otrajā vietā ierindojās Marsels Neilands, un trešo vietu ieguva Emīls Rags.
Savukārt kategorijā 12 gadiem līdz 16 gadiem, otro gadu pēc kārtas uzvarēja rīdzinieks – Armīns Dukuls, otrās vietas ieguvējs bija Gatis Martinovs un trešo vietu izcīnīja Artjoms Petuhovs.
Pēc apbalvošanas dalībnieki un skatītāji varēja baudīt kliņģerus un uz ugunskura ceptu jēra gaļu, ko sarūpēja ZS “Dzelzavieši”.
Paldies katram sponsoram un atbalstītājam, kas palīdzēja realizēt šo pasākumu, jo bez jums tas nebūtu iespējams – kafejnīca Rodi, Kantes krogs, “Circle K”, veikals “Pagrabiņš”, SIA Skrīveru saldumi, “Emzes”, “ADTS”, “DMS Sfēra”, atpūtas vieta “Lāčauss”, kūku bode “Gardums”, “Kikele”, veikals “Saldumnīca”, medaļu autors “Rubenis WoodWork” un video guru EKV Production.
Foto no pasākuma pieejami: https://failiem.lv/u/gbssybbhcs
EKV production foto: https://failiem.lv/u/dsdqq5sjeh