Ikgadējais Gulbenes novada jauniešu centra “Bāze” pasākums “Gada atsitiens 2022” kārtīgi ieskandināja iesākušos 2023. gadu!

Tumsā apspīdēti ar iespaidīgiem audiovizuāliem efektiem, lielisku mūziku un neona nokrāsās tika pavadīta pusotra stunda. Tā laika ietvaros varēja vērot fantastiskus gaismu deju priekšnesumus no grupas TMK Production – LED Dance Show, un jauniešiem sirdij tuvo pasākuma vadītāju, Janu Keibenieci.

Tā kā šis pasākums ir vērsts uz mūsu novada jauniešiem, pašā pasākuma veidošanā iesaistījās un iniciatīvu izrādīja arī jauniešu komanda, kas veidoja scenāriju, audiovizuālo un muzikālo noformējumu, pēc sava redzējuma. “Gada atsitiens 2022” izdevās pilns ar pozitīvām emocijām, specefektiem un protams ilgi gaidītiem uzvarētāju paziņojumiem! Šajā gadā uzvarētāji tika apbalvoti piecās jauniešu iebalsotajās nominācijas un divas jauniešu centru iekšējās nominācijās:

Nominācijā “Gada jaunietis sportā” uzvaru ieguva Anda Katane;

“Gada notikums” – Gulbenes novada jauniešu dome, par rīkoto Nakts volejbola turnīru 2022;

“Gada izaicinājums” – Gulbenes novada sporta pārvalde, par sporta centra stadiona rekonstrukciju;

“Paraugs jauniešiem” – Rankas pagasta iedzīvotāja Alise Anete Apsīte

Visgaidītākajā nominācijā “Gada jaunietis” uzvaru ieguva Sendija Leona.

Tika godināti arī Gulbenes novada jauniešu centru aktīvākie jaunieši:

Stradu jauniešu centra “Ligzda” jauniete – Arīna Logina

Lejasciema jauniešu centra “Pulss” jauniete – Linda Ļapere

Rankas jauniešu iniciatīvas centra “B.u.M.s.” jaunietis – Eduards Jānis Ješkins

Un Gulbenes novada jauniešu centra “Bāze” jaunietis – Rolands Cīrulis

Katru gadu jauniešu centri pasakās par palīdzību, iesaisti un atbalstu jaunatnes joma Gulbenes novadā ar slēpto nomināciju “Gada plecs”, šogad šo balvu saņēma Jana Keibeniece!

Šajā pasākumā ik gadu tiek veltīts daudz enerģijas, darba un atbalsts.

Tāpēc lielu paldies sakām: Picērija “Rodi”, Gulbenes boulings, “Skrīveru saldumi”, SIA “SLB”, Linda Ļapere, Vairis Boldāns, Kristaps Krievāns, Kristers Zāģers, Ivars Saide, Edijs Frīdenbergs, Jana Keibeniece, Enija Nartiša, Patrīcija Līduma, Elvis Kozlovskis un Gulbenes kultūras centra kolektīvs.