?Paldies sakām ik katram, kurš bija atsaucīgs jauniešu centra “Bāze” labdarības akcijā, un ziedoja Gulbenes novada daudzbērnu ģimenēm un sagādāja 40 bērniem jaukus Ziemassvētkus.
Akcija bija iesākusies Gulbenes novada egles iedegšanas pasākumā, kur Gulbenes novada jauniešu domes jaunieši tirgoja sarūpētos našķus, siltu tēju un pašu darinātas apsveikumu kartiņas. Pasākuma apmeklētāji bija ļoti atsaucīgi un pērkot sarūpētos našķus, atstāja ziedojumus mūsu akcijai.
Pēc pasākuma, no 11.decembra līdz 21. decembrim, darba dienās “ziedojumu lāde” bija pieejama novada jauniešu centros un Gulbenes kultūras centrā. Lai arī atsaucība uz “ziedojumu lādi” nebija ļoti liela, centāmies tikties klātienē vēlreiz, un šoreiz Zaļajā tirdziņā. Tajā jo īpaši atsaucīgi bija paši tirgotāji un ražotāji, ziedojot bērniem savus produktus.
Akcijas noslēgumā mūsu brīvprātīgie rūķi no jauniešu centra un jauniešu domes šķiroja saziedotās dāvanas, par iegūtiem ziedojumiem tika iegādātas vēl nepieciešamas svētku lietas, mantas, un našķi. Rūķi paši šķiroja, dalīja un pakoja dāvanas. Un visbeidzot devās pie ģimenēm Lizumā, Beļavā, Šķieneros, Stāķos un Gulbenē. Sveicot 7 Gulbenes novada daudzbērnu ģimenes, iepriecinot mazos un lielos pirmssvētku noskaņās!
Ar šo akciju vēlējāmies atbalstīt vietējās ģimenes, un kopīgiem spēkiem mums izdevās sagādāt gaišus svētkus bērniem un viņu vecākiem!⭐️