Brīvprātīgo darbu var veikt ikviens, neatkarīgi no dzimuma, tautības, sākot no 13 gadiem, taču brīvprātīgais darbs nav tikai domāts jauniešiem. Brīvprātīgais darbs ir lielisks veids, ne tikai, lai gūtu jaunu pieredzi, zināšanas, gandarījumu par paveikto, bet tas ir veids, kā ikviens sabiedrības loceklis var līdzdarboties kā apkārtējās vides pilnveidošanā, tā pasākumu organizēšanā, gan arī vietējās kopienas dzīves apstākļu uzlabošanā.

Šoreiz aicinājums pieteikties brīvprātīgajiem (sākot no 15 gadiem) un sniegt atbalstu lieluzvedumā “Skroderdienas Silmačos” laika posmā no 21. līdz 23.jūnijam (nav obligāti jāiesaistās visas dienas!).

Kādiem darbiņiem vajag atbalstu? Te daži piemēri:

  • zaļumu, ziedu, meiju vākšana, plūkšana;
  • saimnieciskie darbi uz vietas teritorijā;
  • numuru griešana, šķirošana pa krāsām, skavošana pie soliem;
  • meiju izlikšana, un citi darbiņi.

Ja Tu vēlies iesaistīties pasākuma tapšanas procesā un būt daļa no lieluzveduma “Skroderdienas Silmačos” brīvprātīgo komandas, tad raksti uz e-pastu: jc.baze@gulbene.lv, zvani uz tel.nr. +371 26354557, ka vēlies būt brīvprātīgais, tad sazināsimies ar Tevi un izrunāsim detalizētāk visu.

Ar citiem brīvprātīgā darba piedāvājumiem Gulbenes novadā vari iepazīties mājas lapā: www.labisbabis.lv sadaļas ‘Jaunumi’ apakšsadaļā ‘Vietējais brīvprātīgais darbs’ publikācijā “Aktuālie brīvprātīgā darba piedāvājumi Gulbenes novadā 2022.gadā”: http://labisbabis.lv/blog/2022/03/16/aktualie-brivpratiga-darba-piedavajumi-gulbenes-novada-2022-gada/