Vai esi dzirdējusi/-is par iedvesmas sarunām “Bremzēm, nē!”, kas 2021.gadā ceturtdienās notika Instagram @jc_baze kontā?

Ir apritējis gads, kopš pirmās sarunas, kas notika 11.02.2021. un to atklāja viens no CrossFit un Funkcionālā Fitnesa aizsācējiem Latvijā, “Sporta centrs Jugla” vadītājs un fiziskās sagatavotības treneris – Reinis Garkalns, šobrīd arī plašākai auditorijai zināms kā “Boksa akadēmijas” dalībnieks.

Gada laikā notika sarunas arī vēl citiem iedvesmojošiem cilvēkiem: Lauri Zalānu @lauriszalans, Māri Resni @marisresnis, Aneti Ozoliņu @paradimodi, Kasparu Kambalu @kambalakaspars, Renāru Augu @augarenars, Horenu Stalbi @horenstalbe, Santu Lasmani @lasmane.santa, Dionu Liepiņu @diona.official, Vili Brūveri @vilisbruveris, Vitāliju Prutski @vitalypk, Māru Upmani – Holšteinu @astro_maar.

Pateicamies katram no runātājiem par dalīšanos ar savu pieredzi, veiksmes formulu un padomiem kā nepadoties, bet turpināt pilnveidoties.

Šajā galerijā ir publicēti īsi apraksti par runātājiem un sarunas tematiem. Ja noskenēsi QR kodu, tad Tev būs iespēja noklausīties sarunu ar attiecīgo runātāju.

Lai iedvesmas pilns šis gads!