Laiks pirms svētkiem ir īpašs ar to, ka vairāk kā citā gada laikā mēs domājam par kopā būšanu, par ģimeni, par tradīcijām, gaišumu, mieru un Ziemassvētki ir svētki, kas aptver visas šīs vērtības. Taču pirms svētkiem bieži vien ir liela steiga ar gatavošanās procesu, tad spēles “Viens pats “Bāzē” 2” dalībniekiem, bija iespēja ne tikai gūt zināšanas, bet baudīt vakaru, ko varēja nesteidzīgi pavadīt kopā ar saviem tuvajiem cilvēkiem īsi pirms svētkiem.

22.decembrī tiešsaistē – jau ierastajā Microsoft Teams platformā, jaunatnes darbinieki organizēja spēli “Viens pats “Bāzē” 2″. Jā, līdzīgi kā filmai “Viens pats mājās”, arī šai spēlei ir otrā daļa. Šoreiz bija gan līdzīgi uzdevumi kā iepriekšējā gadā, gan arī kas pilnīgi cits.

Kopumā spēlē piedalījās piecas komandas, kuras pārstāvēja gan novada ģimenes no dažādām vietām, gan arī darba kolēģi. Spēlē labākos rezultātus sasniedza komanda “Trakie nav mājās”, otrās erudītākās un atjautīgākās bija kolēģes – skolotāju no Gulbenes novada vidusskolas komanda “LED gaismiņas”, bet trešajā vietā ierindojās komanda “Skolas ielas rūķi”, kuri iepriekšējā gadā šajā pat spēlē ieguva pirmo vietu. Spēles gaitā punkti tiek skaitīti, lai uzturētu nelielu azartu un intrigu, bet īstenībā jau spēle ir par kopā būšanu un lietderīgu laika pavadīšanu.

Šādas spēles tiešsaistē nenotiek pirmo reizi un noteikti arī ne pēdējo. Liels paldies visiem spēles dalībniekiem par dalību un atsaucību. Ar dalībnieku atļauju, dalāmies ar spēles ierakstu, kas pieejams šeit: https://www.youtube.com/watch?v=tY7c6C67HgA