Viens, divi, trīs! Šis ir stāsts par ūdenstorni no trīs dažādiem skatupunktiem:

  1. īstenota ideja par izstādi “Gulbenes ūdenstorņa stāsti”
  2. realizēta ideja par konkursa “Paskaties uz ūdenstorni!”, ar trīs dažāda veida uzdevumiem, norisi;
  3. izveidots video “Gulbenes ūdenstorņa stāsts”: https://www.youtube.com/watch?v=u9mHl4BWeqU

Visām šīm aktivitātēm, vienojošais objekts ir Gulbenes ūdenstornis. Šīs aktivitātes realizējuši kopā biedrība “Dēms”, radošā apvienība “Piektā Māja”, Gulbenes Mākslas skola, Gulbenes novada bibliotēka, Gulbenes novada jauniešu centrs “Bāze” un jaunieši, ar Gulbenes novada Kultūras pārvaldes un citu Gulbenes novada iestāžu atbalstu.

Redz, cik daudz un dažādos veidos var stāstīt un paskatīties uz vienu objektu, kas no pirmā acu uzmetiena šķiet necils. Īstenībā jau mēs paši piešķiram lietām un vietām vērtību. Un šis ir tikai sākums – arī turpmāk gaidiet jaunus stāstus, konkursus un citas iniciatīvas par pilsētas un novada cilvēkiem, objektiem, vietām un citiem “it kā niekiem”.

P.s. Aicinām ikvienu līdzdarboties sava novada stāstu radīšanā – ja ir kādas idejas stāstiem vai kāda cita iniciatīva, tad sazinies ar mums.

Kopš 2021.gada 24.jūlija pilsētas centrā, ūdenstorņa pakājē – Gaitnieku ielā 1, Gulbenē, ir aplūkojama izstāde “Gulbenes ūdenstorņa stāsti”. Dodies un aplūko izstādi, uzzini jaunus faktus par ūdenstorņa vēsturi.

 

25.07.2021.