Piedalies konkursā “Paskaties uz ūdenstorni!” un forši pavadi laiku. “Paskaties uz ūdenstorni!” tas ir ne tikai aicinājums, bet arī konkursa nosaukums, kā ietvaros var veikt kādu no trim vai visus trīs uzdevumus, kas saistīti ar Gulbenes pilsētas centrālo ūdenstorni, kas atrodas Gaitnieku ielā 1, Gulbenē.

Konkursa ietvaros jebkurš var izpildīt kādu no trim (vai visus) uzdevumiem, kuru vienojošais objekts ir Gulbenes pilsētas centrālais ūdenstornis, kas atrodas Gaitnieku ielā 1, Gulbenē.

Trīs dažādi uzdevumi:
– “Tālākā vieta, no kuras var redzēt ūdenstorni” (uzņem fotogrāfiju no tālākās vietas, no kuras var redzēt ūdenstorni; klāt pieraksti adresi vietai, no kuras fotogrāfija uzņemta);
– “Jautrais ūdenstornis” (uzņem radošas, neordināras fotogrāfijas kopā ar ūdenstorni);
– “Kur atrodas tautu meita?” (iesūti atbildes, kurā vietā uzņemta tautu meitas fotogrāfija ar ūdenstorni fonā).

Konkurss norisinās no 14.jūlija līdz 21.jūlijam (ieskaitot).

Fotogrāfijas un atbildes sūti uz e-pastu: jc.baze@gulbene.lv

Dalībniekiem nav vecuma ierobežojuma, var piedalīties gan individuāli, gan komandā.

P.s. Lai piedalītos konkursā obligāti nav jāizpilda visi trīs uzdevumi, taču tas netiek liegts.

* Katra uzdevuma uzvarētājus (pēc pie uzdevuma norādītajiem nosacījumiem) apbalvos. Pirmā uzdevuma “Tālākā vieta, no kuras var redzēt ūdenstorni” uzvarētājus apbalvos Gulbenes novada jauniešu centrs “Bāze”; “Jautrais ūdenstornis” uzvarētājus apbalvos Gulbenes mākslas skola, bet uzdevuma – “Kur atrodas tautu meita?” uzvarētājiem balvas pasniegs biedrība “Dēms”.

14.07.2021.