Ja arī Tu vēlies gūt lielisku pieredzi, apgūt jaunas prasmes, paplašināt savu redzesloku par pasauli un iegūt jaunus draugus, tad, piesakies jauniešu apmaiņas projektam!

Gulbenes novada jauniešu centrs “Bāze” un Rankas pagasta jauniešu iniciatīvas centrs “B.u.M.s.” piedāvā iespēju piedalīties divos starptautiskos Erasmus+ projektos (jauniešiem ar derīgu Covid-19 sertifikātu):

– jauniešu apmaiņas projekts “Do it” (Polijā) laikā: 2021.gada 19. – 27.septembris, paredzēts jauniešiem vecumā no 18 līdz 25 gadiem (mērķis: veicināt pašizaugsmi un motivācijas kontroli; tiks attīstītas vadītprasmes un spēja risināt stresa situācijas, kā arī tiks attīstītas komunikācijas un sadarbības prasmes.);

– jauniešu apmaiņas projekts “Creativity Beyond Borders” (Grieķijā) laikā: 2021.gada 5.-14.septembris, paredzēts jauniešiem vecumā no 18 līdz 30 gadiem (mērķis: caur radošām nodarbībām veicināt savstarpēju komunikāciju un iekļaušanu; piedaloties kopīgās nodarbībās ar jauniešiem, kuriem ir ierobežotas iespējas (invaliditāte) tiks apgūtas jaunas prasmes.)

Ja Tevi patiešām šis piedāvājums ir ieinteresējis un vēlies piedalīties kādā no šiem projektiem, tad līdz 13.07.2021. raksti personīgu ziņu sociālajos tīklos vai uz e-pastu: jc.baze@gulbene.lv (norādot projekta nosaukumu un valsti uz kuru vēlies doties). Tāpat arī droši sazinies ar mums, ja rodas kādi papildus jautājumi.

05.07.2021.