1.jūnijā par godu Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai Gulbenes novada jauniešu centri organizēja aktivitātes, kas notika Gulbenē, Stāķos, Lejasciemā un Rankā.

Gulbenē aktivitātes notika BMX trases teritorijā, kur bērniem un jauniešiem bija iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs:

  • šķēršļu trases pievarēšana, kas bērniem no 11 gadiem sākās ar zināšanu pārbaudi (testu) par to, kādi noteikumi jāievēro, braucot ar velosipēdiem;
  • Valters no “Gulbenes Velo fans” interesentiem pastāstīja par to, kas nepieciešams, lai varētu braukt ar BMX;
  • Tāpat arī uz neilgu laiku norišu vietā bija sastopami Gulbenes novada pašvaldības policisti, ar kuriem varēja parunāt par drošību uz ceļa, par to, no cik gadiem var iegūt velosipēda vadītāja apliecību, un citiem jautājumiem;
  • Vēl bērni un jaunieši varēja izmantot brīvā laika aktivitāšu inventāru un aktīvi pavadīt laiku.

Šķēršļu trasē savus spēkus varēja izmēģināt bērni un jaunieši trīs vecuma grupās – līdz 10 gadiem, no 11 gadiem līdz 13 gadiem, 14 + gadi. Šķēršļu trases uzdevumus dalībnieki veica uz laika, attiecīgi labāko rezultātu uzrādītāji jeb pirmo vietu ieguvēji iegūst balviņas. Grupā līdz 10 gadiem labākais rezultāts bija Dominikam Zušam; grupā 11 – 13 gadi – Marselam Mezītim; 14+ gadi – Valteram Osim.

Vairāk foto no aktivitātēm: https://failiem.lv/u/pbspmxjky