Ko mēs katrs un visi kopā varam darīt, lai veicinātu ilgtspējīgu un zaļu Latviju, Eiropu un pasauli? Mēs varam sākt ar sevi! Tāpēc, lai sadzirdētu citu cilvēku pieredzi vai kādu piemēru, ko, iespējams, varēsi un vēlēsies ieviest savā dzīvē, 3.jūnijā pl.16:00 pieslēdzies FB live Gulbenes novada jauniešu centra “Bāze” lapā pasākumam “Par zaļu vēl zaļāks”.

Uz četrām neformālām sarunām pie Anitas Birznieces ieradīsies četri lieliski cilvēki, kuri savā ikdienā domā, strādā, ievieš vai piekopj zaļa un ilgtspējīga dzīvesveida principus.

Šo sarunu laikā 4 runātāji, pastāstīs par to kā mēs paši, organizācijas vai iestādes līmenī varam taupīt un lietderīgi izmantot pieejamos resursus, kā mēs ikdienā savā dzīvē varam ieviest dabai draudzīgus ieradumus, kā padarīt zaļāku apkārtējo vidi, un vēl citiem jautājumiem. Katrs runātājs no sava skatupunkta stāstīs par to, kā viņa darbs vai ikdienas paradumi atsaucas uz vidi, kāpēc viņi dara vai piekopj attiecīgās lietas.

Par muzikālo noformējumu pauzēs starp sarunām rūpēsies Artis Gailis. Būs arī neliels konkurss. Un vēl, ar katru no runātājiem tiks iestādīts augs Vecgulbenes muižas parkā, kas tiks iemūžināts foto reportāžā.

 

*Aktivitāte notiks Eiropas Jaunatnes nedēļas ietvaros ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra un Eurodesk Latvia finansiālu atbalstu.