“Zini, ne riskē!” – tāds ir 1.jūnija – Starptautiskās bērnu aizsardzības dienas Gulbenes novada jauniešu centru organizēto nodarbību nosaukums un arī sauklis! Labāk ir zināt, nekā riskēt, domājot, ka dari pareizi! Šo saukli var attiecināt uz daudz ko dzīvēm, bet šoreiz jauniešu centri vairāk vērš uzmanību uz drosības jautājumiem uz ceļiem. Vasaras laikā viens no bērnu un jauniešu mīļākajiem pārvietošanās līdzekļiem ir velosipēds, taču bieži vien pārvietošanās noteikumi aizmirstās. Tāpēc Gulbenes novada jauniešu centri 2021.gada 1.jūnijā dažādās novada vietās – Gulbenē, Stāķos, Lejasciemā un Rankā organizē aktivitātes, kuru galvenais mērķis ir vērst uzmanību uz drošību.

Katrs no jauniešu centriem organizēs dažādas nodarbības, gan šķēršļu joslu – uzdevumu pieveikšanu, gan izglītojošas aktivitātes par ceļu satiksmes noteikumu ievērošanu, gan sniegs iespēju iepazīties ar BMX braucēju ekipējumu, gan iespēju ņemt dalību dažādās āra un radošās aktivitātēs. Vēl arī aktivitāšu apmeklētājiem noteiktos laikos būs iespēja satikties ar policijas darbiniekiem un aprunāties par drošību uz ceļa un citiem jautājumiem.

Gulbenē aktivitātes notiks BMX trases teritorijā (Nākotnes ielā), Rankā pie jauniešu iniciatīvas centra “B.u.M.s.”.

*Aktivitāšu laikā tiks ievēroti epidemioloģiskās drošības pasākumi, kas veicami, lai ierobežotu Covid-19 infekcijas izplatību.