Lai arī vēl nevaram apgalvot, ka vasarā varēs darīt visu, ko sirds kāro, taču dzīve rit uz priekšu un ikdienas situācijām, aktivitātēm un pasākumiem tiek rasti dažādi risinājumi.

Viens solis uz interesantāku vasaru – kļūt par brīvprātīgo! Aicinām kļūt par brīvprātīgo ikvienu, kurš vēlas savu brīvo laiku pavadīt lietderīgi, gūt gandarījumu, jaunu pieredzi un kontaktus, kā arī, iespējams, uzlabot vai attīstīt prasmes. Ieguvumu no brīvprātīgā darba ir daudz vairāk, šie ir tikai daži. Tāpēc, ja vēlies piedzīvot lielisku pieredzi un sniegt savu ieguldījumu vietējās kopienas dzīves kvalitātes celšanā, tad no sākuma pieslēdzies tiešsaistes tikšanās pasākumam un  pēc tam veic izvēli, kas ir tas, ko labprāt gribētu darīt šajā vasarā.

Otrdien, 25.maijā pl.18:00 tiek organizēta tiešsaistes tikšanās par brīvprātīgā darba iespējām vasarā Gulbenes novadā. Virtuālajam tikšanās pasākumam aicinām pieslēgties ikvienu novada iedzīvotāju, sākot no jauniešiem līdz senioriem. Links tikšanās pasākumam: https://ej.uz/brivpratigais_vasara

Tikšanās reizē tiks sniegts ieskats brīvprātīgā darba piedāvājuma klāstā Gulbenes novadā šajā vasarā, kā arī vēl daži jaunumi par brīvprātīgā darba īstenošanu novadā.