2021.gada 1.aprīlī, dienā, kad viens otru cenšamies pārsteigt ar stilīgiem un asprātīgiem jokiem, Gulbenes novada jaunatnes darbinieki bija sagatavojuši tiešsaistes spēli ģimenēm. Spēle notika īsi pirms Lieldienu brīvdienām svētku sajūtas radīšanai.
Spēlē ģimeņu komandām bija jāpaveic 3 radošie uzdevumi, par kuriem punktus viens otram piešķīra dalībnieki, kā, piemēram, kāds no komandas dalībniekiem jāietērpj zaķa kostīmā vai jāizveido no papīra, žurnāliem, avīzēm kalniņš, lai jēlu olu ripinot zemē no pašas augšas, piezemējoties, tā būtu vesela. Vēl komandām bija sagatavoti daži āķīgie uzdevumi: jāatpazīst skaņa, ko veido dzīvnieki, jāpabeidz jautrie ticējumi, jāatpazīst slavenības, kuru sejas nedaudz mainītas, kā arī jāpasaka atbildes kā uz “3 minūšu Q&A” jautājumiem atbildējuši intervētie Gulbenes novada iedzīvotāji.
Katru reizi arvien jaunā tiešsaistes spēlē piedalās jaunas ģimenes, kuras iepriekš nav šādu iespēju izmēģinājušas. Sākumā vienmēr ir bail, kādi, nu, būs uzdevumi, vai nebūs par sarežģītu un nebūs izgāšanās, bet galvenais jau ir piedalīšanās prieks un vēlme interesanti pavadīt laiku kopā ar savu ģimeni.

Uz tikšanos nākamajās tiešsaistes spēlēs!