Kas tev ir izaicinājums?! Mums jaunatnes darbā tādi rodas diezgan bieži, jā, dažkārt arī paši sev pilnīgi neplānoti sagādājam izaicinājumus. Bet vai piekritīsi, šie izaicinājumi mums ļauj mācīties un augt?! Mums tie arī atklāj arvien vairāk jaunu iespēju darbā ar jauniešiem un paplašina redzesloku par to, kas ir aktuāls jauniešiem.

Šāds viens izaicinājums mums bija arī Gulbenes novada vidusskolas skolēniem no 5.klases līdz 12.klasei noorganizēt virtuālo ballīti.

Divos vārdos par ballīti – jautri un raibi! Tieši tāds bija šis izaicinājums!

Jau pašā ballītes sākumā tika paziņots, ka klasēm savā starpā būs iespēja mēroties spēkiem, lai noskaidrotu, kura klase ir aktīvākā ballīšu klase. Un rezultātā, aktīvākie skolēni, kuri visātrāk un precīzāk atbildēja, nopelnīja punktus savai klasei. Klašu grupā no 5. līdz 6.klasei aktīvākā bija 5.b klase, aktīvākie skolēni bija Dāvids Miezītis (5.b klase) un Mairis Vasiļenko (6.e klase), Marta Benita Cigle (6.u klase), no 7. līdz 8.klasei aktīvākā bija 8.g klase un aktīvākais skolēns – Jānis Caunītis (7.e klase), 9.-10.klašu grupā – 10.g klase un aktīvākie skolēni bija Kārlis Kočāns (10.g klase), Rainers Ļisicins (10.g klase), Rinalds Vagulis (10.g klase), 11.-12.klašu grupā – 12.l klase, aktīvākais skolēns – Linards Reinis Rozītis (12.g klase).

Tāpat kā domājot par panākumu aisbergu, kur visi redzam tikai rezultātu – aisberga redzamo daļu, bieži neaizdomājamies par to ieguldīto darbu, kas tika veikts, lai rezultātu sasniegtu. Tā arī par šo tiešsaistes pasākumu ir jāsaka, pirms pasākuma bija ieguldīts liels darbs no visas Gulbenes novada jauniešu centra “Bāze” komandas puses. Pie šī izaicinājuma realizēšanas strādāja visa Gulbenes novada jauniešu centrs “Bāze” komanda, precīzāk: 5.-6.klašu un 9.-10.klašu grupām ballītes programmu īstenoja Jana, Valērija, Lelde B. un Lelde V., bet 7.-8.klašu un 11.-12.klašu grupām ballītes programmu realizēja Valters, Amanda un Agneta. Tiešsaistē gan nepieslēdzās, bet uzdevumu izstrādē piedalījās arī Anna un Ieva.

Atsevišķi, lielu paldies vēlamies teikt arī DJ Kozloo jeb Elvis Kozlovskis par atsaucību un iesaistīšanos divām klašu grupām par īstas ballītes noskaņas radīšanu!

Uz jaunām sadarbībām un jaunām virsotnēm!