Pa pēdām Kupidonam, no 13.februāra līdz 22.februārim, varēja doties ikviens, kurš vēlējās aktīvi pavadīt laiku dabā, uzzināt ko jaunu par Gulbeni, vai vienkārši doties romantiskā pastaigā pa Gulbeni. Starta vieta šajā spēlē bija pie Gulbenes novada bibliotēkas. Kopumā bija sagatavoti 18 īsi uzdevumi, kā ietvaros spēles dalībniekiem bija jāatrod vieta pēc norādēm, bija jāatbild uz jautājumiem, jāuzņem fotogrāfijas.

Vienā uzdevumā bija nepieciešams atrast Ferdinandu (atjaunoto tvaika lokomotīvi Gr-319), taču šis uzdevums nebija nemaz tik vienkāršs. Kāpēc? Jo vairāki spēlētāji bija atraduši ne “īsto” Ferdinandu – lielo lokomotīvi, kas uz Ziemassvētkiem tika izgaismota. Bet, kur tad bija atrodams Ferdinands? Lokomotīvi Gr-319 jeb Ferdinandu varēja atrast gan uz informācijas stenda, gan redzēt caur Depo logu. Bet vispār šīs spēles centrā bija viens no zināmākajiem un spilgtākajiem mīlestības stāstiem – leģenda par baronu Heinrihu fon Volfu un viņa sievu Marisu.

Spēlē kopumā piedalījās 33 dalībnieki, pārstāvot 12 komandas. Visvairāk punktus ieguva komanda ar nosaukumu “Putni”, taču komandas, kuras bija nākamās pēc punktu skaita, visus uzdevumus nebija veikušas pavisam precīzi, tādēļ tika izlemts rīkot izlozi par vēl diviem balvu saņēmējiem. Un izlozes rezultātā pie veicināšanas balviņām tika komandas “Lietussargs” un “Schwanenburg”.

Jāpiemin, ka aptuvenais maršruta garums bija 6 km, ko bija iespējams veikt pat 57 minūtēs. Liels paldies visiem spēles “Kupidonam pa pēdām” dalībniekiem. Aicinām būt aktīviem arī turpmāk un sekot līdzi informācijai par citām jauniešu centru organizētajām aktivitātēm.