Vispirms svarīgākais, pārējā “lirika” pēc tam! 😉

2021.gada 28.janvārī plkst. 14:00 notiks tiešsaistes pasākums “Brīvprātīgais darbs Gulbenes novadā”. Pasākums notiks platformā Microsoft Teams. Programmā: pieredzes un iedvesmas stāsti, bet pats galvenais – viedokļu apmaiņa par brīvprātīgo darbu. Pieteikties pasākumam var aizpildot veidlapu: https://ej.uz/brivpratigais_darbs_GN

Bet tagad, ja tev ir mazliet laika – tad pirmais jautājums: kādas ir tavas attiecības ar BRĪVPRĀTĪGO DARBU? Kas tev pirmais ienāk prātā? Nav “attiecību ar brīvprātīgo darbu” vai “jau esmu veicis/veikusi brīvprātīgo darbu”! Bet, šoreiz, tas pat nav īsti būtiski, vai brīvprātīgajam darbam tavā dzīvē jau ir bijusi, ir vai tikai būs vieta. Svarīgāka par visu, šobrīd būtu tava dalība tiešsaistes pasākumā “Brīvprātīgais darbs Gulbenes novadā”, jo mums* rūp tavs viedoklis.

Tev vēl ir laiks? Tad te mazliet par neseno vēsturi – iepriekšējā gadā tika aizsāktas diskusijas par brīvprātīgā darba sistēmu Gulbenes novadā. Iepriekšējā gadā jau notika viena tikšanās ar organizācijām, iestādēm, sociālo uzņēmumu, kuri īsteno vai vēlas piedāvāt veikt brīvprātīgo darbu. Kāpēc? Lai būtu skaidrība, pie kā vērsties brīvprātīgā darba jautājumos, kas var piedāvāt brīvprātīgā darba uzdevumus, kur meklēt informāciju, kā motivēt potenciālos brīvprātīgos iesaistīties brīvprātīgajā darbā, un lai taptu skaidras vēl daudz citu atbilžu uz jautājumiem, saistītiem ar brīvprātīgo darbu. Tika uzsākts risināt jautājumu par brīvprātīgā darba sistēmas pilnveidi Gulbenes novadā.

Ko tev dos dalība šajā pasākumā? Iespējams Tu saskatīsi iespējas, kā pilnveidot savas prasmes, iegūt jaunas zināšanas un kontaktus, jo, JĀ, brīvprātīgais darbs to visu piedāvā. Taču, ja arī tu esi veicis/veikusi brīvprātīgo darbu jau iepriekš, tad paskatīsies uz to no citu skatupunktiem.

Un, ja jau esi tik tālu ticis/tikusi, tad, nu, ir laiks paziņot, ka šogad viena no prioritātēm jaunatnes darbā ir brīvprātīgais darbs, kam tiks pastiprināti veltīta uzmanība. Tāpēc jo īpaši, mums ir svarīgs jauniešu viedoklis.

Tiekamies 2021.gada 28.janvārī pl.14:00 tiešsaistē – platformā Microsoft Teams.

 

* Mums – tiem, kuri jau organizē, piedāvā veikt brīvprātīgo darbu vai nākotnē vēlas veidot brīvprātīgā darba piedāvājumu Gulbenes novadā.

22.01.2021.