Starptautiskā sadarbībā ir izstrādāts online apmācību kurss “Atklāj rītdienu”, kas sastāv no 6 moduļiem, un ir domāts sociālās inovācijas un sociālās uzņēmējdarbības kompetenču attīstīšanai.

“Atklāj rītdienu” apmācību kurss ir ceļojums tiem, kuriem pandēmijas laikā nav bijusi izdevība ceļot uz tuvākām un tālākām vietām, lai mācītos un apmācītu citus. Šis mācību kurss ir aktuāls gan jauniešiem, gan pieaugušajiem, kuri vēlas izzināt pasauli un darīt to labāku ar kopienas integrējošu projektu vai sociālās uzņēmējdarbības rīku palīdzību. Tieši šādus rīkus arī piedāvā Sociālās inovācijas centrs un “Atklāj rītdienu” projekts!

Apgūstot apmācību kursu un aizpildot novērtējumu līdz 25.01.2021, Tev ir iespēja piedalīties balvu izlozē un laimēt vienu no 3 Netflix abonementiem trīs mēnešu periodam! Lai piedalītos izlozē, Tev jāveic 5 vienkārši soļi:

  1. Jāreģistrējas “Unravel Tomorrow” apmācību platformā ar savu vārdu un uzvārdu: https://www.unravel-tomorrow-learning.eu/,
  2. Jāapgūst 6 piedāvātos apmācību kursa moduļus,
  1. Jāaizpilda zināšanu novērtējuma tests (12 jautājumi par apmācību kursa saturu), pareizi atbildot vismaz uz 50% jautājumu,
  1. Jālejupielādē testa izpildi apliecinošs sertifikāts,
  1. Jānosūta sertifikāts uz e-pasta adresi: beata@socialinnovation.lv līdz 25.01.2021 (ieskaitot).

Izloze notiks  27.01.2020 tiešsaistes pasākuma “Sociālā inovācija Tev un man: kāpēc iesaistīties?” laikā. Iesūti novērtējuma sertifikātu līdz 25.01.2020 un reģistrējies pasākumam šeit https://ej.uz/ilgtspejigunakotni !