Ap Ziemassvētku laiku dzirdot vārdu savienojumu ‘viens pats’, pirmais prātā nāk filma “Viens pats mājās”. Visu filmas daļu sižeta centrā ir zēns, vai bērni, kuri izstrādā dažādus pārbaudījumus bandītiem, kuri apciemo viņu mājas.

“Viens pats Bāzē!” gan nebija stāsts par to, kā tikt galā ar bandītiem, bet arī šajā spēlē bija dažādi interesanti uzdevumi, kas komandām bija jāpaveic.

Ziemassvētku tiešsaistes spēle “Viens pats Bāzē!” notika 19.decembrī, īsi pirms Ziemassvētkiem, ar mērķi Gulbenes novada ģimenēm sagādāt svētku sajūtu un sniegt iespēju lietderīgi, izzinoši un atraktīvi pavadīt sestdienas pēcpusdienu kopā ar savu ģimeni, atvainojiet, mājsaimniecību.

Šo spēli vadīja Valters Svetlovs, kopumā spēlē piedalījās 7 komandas = 7 mājsaimniecības, kuras ar lielāko daļu no spēles uzdevumiem tika galā, bet dažos uzdevumos kādam veiksme gāja secen.  Fināls bija spraigs, tika dalīta 1. un 2.vieta, 3. un 4.vieta. Četrām komandām bija jātiek galā ar papilduzdevumu – komandām, kuras cīnījās par 3. un 4.vietu, bija jāatmin “zvaigžņu kora” – Kaut kur ziemeļos dziesma “Divas dvēseles”, un komandām, kuras cīnījas par 1. un 2.vietu, bija jāatmin Frank Sinatra dziesma “Let ir snow”. Dziesmu minēšana nebija vienkārša – tās bija jāatmin pēc tā, ko dungoja JC “Bāze” darbinieki, kā nu viņiem sanāca. Sveicam vēlreiz uzvarētājus – 1.vietu ieguva komanda “Skolas ielas rūķi”, 2.vietu – “A komanda”, bet 3.vietu – “Ķemmes”. Paldies arī visām pārējām komandām, kuras piedalījās un atsaucās!

Spēles ierakstu var noskatīties šeit: https://www.youtube.com/watch?v=bYMZqvORxYU&feature=youtu.be

Ar katru reizi arvien vairāk un vairāk apgūstam un uzzinam dažādus tehniskos risinājumus, arī nākamgad turpināsim izglītoties digitāli, lai varam piedāvāt vēl daudz dažādu aktivitāšu digitalajā vidē.