Spēle “Es mīlu Tevi, Gulbene!” notika jau trešo reizi. Šoreiz nedaudz citādākā formātā, no iepriekšējām spēlēm atšķīrās gan tas, cik daudz dalībnieku piedalījās spēlē, gan to kādi uzdevumi bija komandām jāpaveic. Spēli šoreiz vadīja – Valters SvetlovsGulbenes novada jauniešu centra “Bāze” jaunatnes darbinieksSpēles dalībnieki bija sešas Gulbenes novada ģimeņu komandas – Lausu ģimene no Rankas pagasta (kura spēlē izcīnīja visvairāk punktus), Caunīšu ģimene no Daukstu pagasta, Sniķu ģimene no Gulbenes, Bleikšu ģimene no Gulbenes, Rauzu ģimene no Gulbenes, un Igaviņu ģimene no Lejasciema pagasta. 

Spēles dalībniekiem tika uzdoti dažādi jautājumi un uzdevumi. Katra komanda atbildēja uz sešiem jautājumiem no dažādām sadaļām, kuras viņiem izvēlējās pretinieku komanda. Kopumā bija septiņas dažādas sadaļas: 1. Daļiņa no Gulbenes novada (kur paslēpušies uzdevumi par dažādām personībām, par objektiem, notikumiem, kuriem ir kāda saistība ar Gulbenes novadu); 2. Gulce (sadaļa, kur būs dažādi jautājumi par un ap jaunatnes lietām Gulbenes novadā); 3. Jautājumi par Gulbenes novadu (jautājumi par vēsturi, ģeogrāfiju, tūrismu); 4. Jautājumi par Latviju (par vēsturi, ģeogrāfiju, kultūru, sportu, tūrismu); 5. Personības (pēc sejas daļas, pēc citātiem, pēc sejas vaibstiem jāatpazīst Gulbenes novada personības); 6. Loģika (dažādi loģikas uzdevumi); 7. Janas mūzikālā pauze (radošie uzdevumi saistīti ar mūziku – jāatpazīst melodijas pēc tā, ko dungo Jana; jāatpazīst dziesma pēc mēmā šova; jāatpazīst dziesmas, kas tiek atskaņotas no otra gala).

Dalībnieki ne tikai uzzināja daudz jaunus faktus par Latviju, par Gulbenes novadu, par Gulbenes novada jauniešu centriem un darbu ar jaunatni, bet arī risināja loģikas uzdevumus un minēja dziesmas pēc mēmā šova un tā, ko dungoja jaunatnes darbiniece Jana Kalniņa. Spēles dalībnieki ne tikai guva pozitīvas emocijas, bet kaut nedaudz iepazina arī citas Gulbenes novada ģimenes.
Šīs spēles organizēšana digitālajā vidē bija liels izaicinājums visiem, ne tikai dalībniekiem, bet arī organizatoriem. Liels paldies visām ģimenēm, kuras atsaucās un piedalījās šajā spēlē. Latviju veido tās cilvēki, lielas un stipras ģimenes! 🇱🇻

Spēle tika ierakstīta un tā ir redzama šeit: https://www.youtube.com/watch?v=Fxrsu_02lNw&feature=youtu.be

Sveicam Latvijas 102.dzimšanas dienā!

 

Lelde Bašķere

Gulbenes novada jauniešu centra “Bāze”

sabiedrisko attiecību speciāliste

 

18.11.2020.