Gulbenes novada jauniešu centrs “Bāze” aicina Latvijas iedzīvotājus, neatkarīgi no vecuma, piedalīties konkursā “Izskrien sveicienu Latvijai!”. Lai piedalītos šajā konkursā ir jāņem vērā vairāki noteikumi.

Konkursa noteikumi:

  • Skrējiena maršruta maksimālais garums nav noteikts (minimālais maršruta garums 1 km);
  • Nav noteikts laika limits skrējienam;
  • Nav vecuma ierobežojums;
  • Nepieciešams izmantot aplikāciju, kurā redzams skrējiena maršruts;
  • Līdz 2020.gada 17.novembra pl.12:00 nosūti ekrānšāviņu ar skrējiena maršrutu un 2 – 5 teikumi, kas ar to ir domāts, Gulbenes novada jauniešu centra “Bāze” sociālajos tīklos (https://www.facebook.com/GNJCBaze vai https://www.instagram.com/jc_baze/) vai uz e-pastu: baze@gulbene.lv.

Sveiciens Latvijai (skrējiena maršruts) var būt gan zīmējuma veidā, gan vārds vai frāze. Tiks vērtēts cik radoši ir attēlots skrējiena maršruts un vai ir izpildīti iepriekš minētie noteikumi. Iesniegtos darbus vērtēs Gulbenes novada jauniešu centra “Bāze” darbinieki.

Radošākie darbi 2020.gada 18.novembrī tiks publicēti Gulbenes novada jauniešu centra “Bāze” facebook.com lapā, kur par tiem varēs balsot jebkurš.

Balsot varēs no 18.novembra līdz 19.novembrim. Balvu ar Gulbenes novada labumiem iegūs tā darba autors, kurš būs ieguvis visvairāk balsu (atzīmju ar emociju zīmēm) publiskajā balsojumā facebook.com.

11.11.2020.