Sakarā ar šī brīža situāciju pasaulē un valstī, arī Gulbenes novada jauniešu centri pielāgojas noteiktajiem ierobežojumiem, taču svētkus neviens neatceļ. Uz valsts svētkiem tika plānots organizēt pasākumu “Es mīlu Tevi, Gulbene!” klātienē, taču ierobežojumu dēļ tas nenotiks. Bet, tas nenozīmē, ja nevar notikt klātienē, ka nav citu risinājumu! Ir!

Pasākums notiks 17.novembrī plkst. 18:00 digitālajā vidē. Šoreiz spēle “Es mīlu Tevi, Gulbene!” tiks organizēta, taču tā atšķirsies no iepriekš organizētajiem klātienes pasākumiem.

Pasākumā varēs piedalīties desmit komandas. Komandas sastāvā var būt ne vairāk kā 3 dalībnieki – vismaz viens vecāks un viens bērns vai divi bērni + viens vecāks, vai viens vecāks + divi bērni), treškārt – pasākuma uzbūve un uzdevumi būs atšķirīgi no iepriekš pieredzēto “Es mīlu Tevi, Gulbene!” pasākumiem.

Tātad, spēle notiks digitālajā vidē – tas nozīmē, ka katra ģimene savās mājās, pie sava datora pieslēgsies spēlei (links platformai, kurā notiks spēle, tiks nosūtīts). Spēlē būs dažādi uzdevumi, gan tādi, kur nepieciešamas zināšanas, gan radošums, gan arī āķīgi uzdevumi.

Spēlē kā dalībniekiem būs iespēja piedalīties Gulbenes novada ģimenēm, kuras līdz 2020.gada 14.novembrim atsūtīs e-pastu uz jc.baze@gulbene.lv vai zvanīs uz tel.nr. 26354557 un informēs, ka vēlas piedalīties spēlē kā dalībnieki. Komandu skaits ir ierobežots, tādēļ jāpiesakās laicīgi! Bet, ja nav vēlmes iesaistīties spēlē kā dalībniekiem, tad skatītājiem būs pieejams spēles ieraksts, kas tiks publicēts Gulbenes novada jauniešu centra “Bāze” sociālajos tīklos.

Svētkus neatceļam, bet svinam tā, lai neapdraudētu paši sevi un viens otru!

05.11.2020.