Piecās radošās, izzinošās un darbīgās dienās, no 27.-28. jūlijam un no 19.-21.augustam, jaunieši Lejasciema vidusskolā aktīvi līdzdarbojās Karjeras dienās „Piedzīvojums ar sevi un Tevi.”

Dienas bija ļoti piesātinātas ar dažādām aktivitātēm – kopā ar karjeras konsultanti jaunieši mēģināja noteikt sev piemērotākos karjeras attīstības virzienus, apmeklēja vietējos uzņēmumus, tikās ar uzņēmējiem un skolēnu mācību firmas pārstāvi, iepazina robežsarga – kinologa profesiju, darbojās radošajās darbnīcās, devās velopārgājienā, viesojās pie dizaineres, uzzināja vairāk par mājražošanas un lauku tūrisma attīstīšanas iespējām, sadarbojās komandās spēlējot lāzertagu, aktīvi atpūtās.

Vislabāk šīs Karjeras dienas raksturo pašu jauniešu izteiktās atziņas:

„Bija radošas un interesantas nodarbības, daudz aktivitāšu. Superīgi pavadītas 5 dienas!” /Monta/

„ Iemācījos un uzzināju daudz ko jaunu. Forši pavadīts laiks kopā ar draugiem!” /Ramona/

„ Jauki bija iepazīties ar robežsardzes kinoloģi un viņas uzticamo suni Rondu. Man patika šīs Karjeras dienas un, ja būs iespēja, piedalīties līdzīgos pasākumos – es to nelaidīšu garām!” /Tīna/

„ Šīs visas dienas bija aizraujošas. Uzzināju daudz jauna, iepazinu bērnus no citām skolām un satiku jaunus draugus.” /Viktorija/

„Karjeras dienas man ļoti patika. Bija interesanti uzzināt vairāk par dažādām profesijām.”/Elizabete/

Aktivitātes norisinās projektu konkursa “Ģimenei draudzīgas vides veidošana” projekta “Piedzīvojums ar sevi un Tevi!” ietvaros un tiek finansētas no Valsts budžeta līdzekļiem sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu.

Informāciju sagatavoja un fotogrāfijas uzņēma: skolotājas Ligita un Ilva.

05.09.2020.