SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Gulbenes nodaļa aicina jauniešus iesaistīties Valsts Lauku tīkla pasākumā „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai.”
Jaunieši vecumā no 18 – 40 gadiem tiek aicināti uz informatīvo dienu 2020.gada 9.oktobrī  plkst. 10:00 Gulbenē, O.Kalpaka ielā 27a (LLKC Gulbenes konsultāciju birojs, virs veikala RD Electonics). Vēlama iepriekšēja pieteikšanās – tālr. 28618880, bet ja izdomājat pēdējā mirklī, droši nāciet!
Informatīvajā dienā interesenti tiks informēti par aktivitātes “Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai” būtību un mērķiem, iepriekšējo gadu pieredzi šajā pasākumā un plānoto darba kārtību 2020.gadā.
Pēc mācību apguves tiek izsniegts sertifikāts, kā arī ir iespēja piedalīties konkursā “Laukiem būt!”, kurā gūt finansējumu savas idejas attīstīšanai.
Mācības aktuālas tiem dalībniekiem, kas vēlas iegūt informāciju par uzņēmuma dibināšanas procesu, par savas idejas attīstīšanu, tirgus segmentēšanu, konkurentu un klientu profiliem, mārketinga pamatiem, grāmatvedību un resursiem, finanšu plānošanu.
Mācībās var piedalīties jaunieši
• ar esošu uzņēmējdarbības ideju,
• kuri ir idejas meklējumos un vēlas iegūt praktiskas iemaņas biznesa plāna izstrādē,
• kuriem nav savas idejas, bet ir padziļinātas zināšanas par kādu tēmu (mārketinga speciālisti, IT speciālisti, grāmatveži u.c.) un vēlas papildināt kāda uzņēmēja komandu.
Dalība pasākumā ir bez maksas, finansē Valsts Lauku tīkls.
Aicinām jauniešus izmantot šo iespēju un papildināt savas zināšanas par uzņēmējdarbības uzsākšanu, kā arī iepazīties ar jauniem cilvēkiem, varbūt satikt sadarbības partnerus vai domubiedrus!
Kontaktinformācija: SIA LLKC Gulbenes konsultāciju biroja uzņēmējdarbības konsultante Maija Malberga, tel. 28618880, e-pasts: maija.malberga@llkc.lv
06.10.2020.