Gulbenes novada jauniešu centrs “Bāze” šajā nedēļas nogalē aicināja jauniešus, savus draugus un sadarbības partnerus sanākt kopā un atzīmēt jauniešu centra dzimšanas dienu. Šīs – 14.dzimšanas dienas svinības tika pavadītas klases vakara tematikā. Pasākums notika Gulbenes kultūras centra Disko zālē. Pasākuma apmeklētāji nejauši apsēžoties pie kāda no astoņiem galdiņiem izvēlējās savus klasesbiedrus. Katram galdiņam tika piešķirts kāds tēls – skolotāji, viedie/gudrie, skaistie, normālie, nesekmīgie, sportiskie, mākslinieki un ‘bastotāji’, bet tie, kuri izvēlējās sēdvietas balkonā kļuva par vērotājiem. Kad tēli bija piešķirti, tad sākās klases vakara aktivitātes – dziesmu minēšana, viktorīna, deju un  muzikālo priekšnesumu baudīšana. Klases vakara viktorīnā erudītākie bija Skaisto klasesbiedru grupiņa, kuri tika pie nelielām balviņām, kuras atgādinās par jauniešu centru “Bāze”.

Noslēdzoties klases vakara oficiālajai daļai, turpinājās neoficiālā daļa ar sarunām, dejām, kā arī ikvienam bija iespēja nofotografēties ‘foto kastē’, cienāties ar uzkodām un kūku.

Liels paldies visiem, kuri bija kopā ar Gulbenes novada jauniešu centru “Bāze”, ir kopā ikdienā, sadarbojas un sniedz atbalstu dažādās aktivitātēs. Īpašs paldies mūsu draugiem no Balvu Bērnu un jauniešu centra, Di-dancers, Rihardam Krilovam un vakara vadītājam Atim Barinskim. Paldies ikvienam, kurš atrada laiku ierasties!

Foto no pasākuma: https://failiem.lv/u/an574ws6

Foto no “Foto kastes”: https://photos.google.com/share/AF1QipOVgtEZ44BfZOMK-Ot_KnrYXWCC_JGXhPmXFXIqUYTdfBfGVkuokr9yZWelYph7uw?key=NFF6MklaTk5ramhoc3lTQkZzZlFGQnp6bHc2dFJR

19.09.2020.