Laikā no 24. līdz 28. augustam Lejasciema jauniešu centrs “Pulss” ar Gulbenes novada pašvaldības finansiālu atbalstu organizēja nometni  “Sporto, esi laimīgs”. Nometnē piedalījās bērni  vecumā no 9 līdz 14 gadiem no dažādiem Gulbenes novada pagastiem. Jaunieši bija iespēja  izmēģināt un pilnveidot zināšanas un prasmes par dažādiem sporta veidiem.

Pirmajā nometnes dienā spēlējām dažādas iepazīšanās un saliedēšanās aktivitātes, kopīgiem spēkiem izveidojām nometnes karogu, bet pēc pusdienām devāmies uz mežu, lai apgūtu orientēšanās sportu.

Nometnes otrajā dienā izspēlējām dažādas netradicionālās sporta spēles, piemēram, zābaka mešanu un lielo bikšu skrējienu.

Pēcpusdienā aizvadījām treniņus basketbola metienos, volejbola saspēlēs un badmintonā.

Trešā diena nometnē bija sacensību diena – nometnes dalībniekiem bija iespēja parādīt savas prasmes sporta veidos, kuros iepriekšējā dienā aizvadīja treniņus – basketbola soda metienos, volejbola saspēlēs, badmintonā un futbolā. Dienas otrajā pusē pārbaudījām zināšanas par dažādām sporta un veselīga dzīvesveida tēmām Kahoot viktorīnās un skatījāmies filmu “Sapņu komanda”, cienājoties ar veselīgiem našķiem.

Nometnes 4.diena sākās ar apbalvošanu – dalībnieki saņēma balvas par iepriekšējo dienu sacensībām. Turpinājumā devāmies nelielā izbraucienā. Vispirms apmeklējām zirgu sētu “Purenes”, kur katram bērnam bija iespēja izbaudīt izjādes ar zirgie. Pēcpusdienā devāmies uz pļavu golfa laukumu “Siltie”, kur varējām izmēģināt kā katram padodas golfs.

Pēdējā nometnes diena bija visnoslogotākā, jo visu dienu bērni darbojās ar pašaizsardzības treneri, kurš iepazīstināja ar Krav Maga pamatiem un kā uzvesties bīstamās situācijās, piemēram, kad kāds svešinieks lūdz tavu palīdzību vai grib nodarīt tev pāri.

Kopumā bērni ir ļoti apmierināti ar nometni, ar iegūtajām zināšanām un jaunajiem draugiem. Daudzi vēlējās, lai nometne būtu garāka un ar nakšņošanu, par to apsolījām padomāt līdz nākošai nometnei.

Paldies ikvienai iesaistītajai personai, kas palīdzēja šo nometni dažādot un pilnveidot!

Foto no nometnes vari atrast šeit: https://failiem.lv/u/v9jp4m34

Jauniešu centra “Pulss” kolektīvs

02.09.2020.