2020.gada 17.jūlijā notika svarīgs pasākums Rankas jauniešiem, Rankas iedzīvotājiem, GNJC “Bāze” kolektīvam un visiem, kuri saistīti ar jaunatnes darbu Gulbenes novadā, jo tika atklātas jauniešu iniciatīvu centra “B.u.M.s.” jaunās telpas. Vieta –  jaunām idejām, lieliskiem pasākumiem, vienkāršām un sirsnīgām sarunām. Vieta, kur lietderīgi pavadīt savu brīvo laiku. Pēc desmit gadiem Gaujasrēveļos, nu, JIC “B.u.M.s.” atrodas Rankā (dienesta viesnīcā, ar atsevišķu ieeju no dižozola puses), precīzāk – Skolas ielā 7, Rankā, Rankas pagastā, Gulbenes novadā.

“B.u.M.s.” mainīja savu atrašanās vietu un šobrīd jauniešiem Rankas pagastā būs iespēja doties uz jauniešu centru, kur ir mūsdienīgas un gaišas telpas. Līdz ar jaunām telpām būs arī jaunas iespējas un tiks īstenotas daudz foršas idejas. Kā savā runā teica Jana (JIC “B.u.M.s.” vadītāja), ka laiks, kad valstī bija noteikti dažādi ierobežojumi sakarā ar Covid-19, kas ietekmēja ikvienu un arī darbu ar jaunatni, tika īstenoti mazie sapņi. Janas prāt, Covid-19 laiks esot bijis iespēju laiks. Laiks, lai izdarītu ko tādu, par ko sen ir sapņots, domāts un runāts.

Pirms viesi devās apskatīt jauniešu centra telpas, tika griezta lenta. Turpmāk pa gabaliņam lentas no JIC “B.u.M.s.” jauno māju atklāšanas pasākuma glabāsies arī Gulbenes novada pašvaldībā un jauniešu centrā “Bāze”. Kad lenta tika pārgriezta, viesiem bija iespēja iepazīties ar jaunajām telpām, tāpat arī izmēģināt piedāvātās iespējas, piemēram, foto/video telpu, gan arī apskatīties fotogrāfijas “pirms” remonta, salīdzināt un novērtēt kāds darbs tika ieguldīts. Pasākuma laikā aptaujājot jauniešus un uzdodot jautājumu, ko viņi domā par jaunajām telpām, visi atbildēja, ka ļoti patīk. Visvairāk sajūsmā jaunieši bija par foto/video telpu, kur arī tapa gan bildes priekš sociālajiem tīkliem, gan video.

Jāsaka, ka Rankas jauniešiem ir paveicies arī ar to, ka pie jauniešu centra ir viens skaists dižozols, zem kura tika rīkots pikniks par godu šim svarīgajam notikumam. Tas ir viens no pirmajiem, bet noteikti ne pēdējiem piknikiem.

Jana pateicās kolēģiem pašvaldībā, kolēģiem Rankas pagastā un visiem, kuri iesaistījās remonta procesā. Un arī Rankas jauniešiem, kuri palīdzēja iekārtot jauniešu centru pirms atklāšanas pasākuma, Jana saka lielu paldies! Paldies Kristam Karolim, kurš rūpējās par muzikālo noformējumu pasākumā. Paldies visiem, kuri atrada laiku ierasties!

Bildes no pasākuma: https://failiem.lv/u/csvmerd6 

 

18.07.2020.