Miro dalās atmiņās: “Esmu piedalījies dažos lielos pasākumos un veicu regulārās aktivitātes Bāzē, mācot angļu valodu, kā arī mākslas nodarbības piektdienās. Līdztekus tam ik pa laikam veidoju video no safilmētiem materiāliem.

Februāra sākumā iesaistījos radošajā darbnīcā Valmierā ar nosaukumu “Domā, raksti, izdari”, kur apguvu jaunas darba metodes, satiku citus Eiropas brīvprātīgos. Tā bija ļoti interesanta un noderīga pieredze, par ko esmu ļoti priecīgs.

Vēl esmu piedalījies Vidusposma (Midterm) apmācībās Baltezerā. Līdztekus tam tika arī vairāk iepazīta Latvijas kultūra un vēsture Rīgā. Es iepazinu “čeku” un iemācījos vairāk par padomju okupāciju šajā teritorijā. Pēctam es devos uz Baltezeru, kur arī apmeklēju šo  nogalināto pilsoņu kapus. Vidusposma apmācības laikā mēs atkal tikāmies ar citiem brīvprātīgajiem, kuri dzīvo Latvijā. Pasniedzēji bija ļoti labi sagatavojušies. Norises vieta atradās četrzvaigžņu viesnīcā, kas uzlaboja satikšanās kvalitāti. Mēs apspriedām mūsu brīvprātīgo darbu un kā mēs to varētu uzlabot. Arī turpmākā sadarbība notiks. Šobrīd strādāju ar valsts brīvprātīgajiem. Tam ir jābūt marta sākumā. Projekts ir par jaunām metodēm un improvizācijas teātri (Commedia dell’Arte). Es ceru, ka notiks jaunas lietas un man tās būs tuvumā.

Projekts “More than 1”, nr. 2016-1-LV02-KA105-001062

Foto no projekta aktivitātēm: https://failiem.lv/u/u4vtqeba