ADRESE

Vidus iela 35, Gulbene, LV-4401

TĀLRUNIS

Indra Gailāne +371 27838723

E-PASTS

indra.gailane2@gmail.com

LABDARĪBAS OARGANIZĀCIJA ROTARACT GULBENE

Kas ir Rotaract?

Rotaract club of Gulbene – esam daļiņa no lielās Rotary un Rotaract starptautiskās ģimenes. Tās ir starptautiskas labdarības organizācijas. Rotary darbojas jau pieredzējuši uzņēmēji, kas spēj projektus atbalstīt finansiāli un Rotaract var saukt par Rotary mazo bērnu, kas realizē to idejas.

Ko esam paveikuši?

No 2010.gada rīkojam Ziemassvētku akciju “Ziedo nieku – Sagādā prieku”, kur uzrunājam cilvēkus, lai tie ziedo kādu lietu no sava iepirkumu groza, Gulbenes maznodrošinātajām ģimenēm, lai mēs pie tām dodoties – 24. decembrī varētu tās iepriecināt un padarīt viņu svētkus gaišākus. Kopā esam 40 ģimeņu svētkus padarījuši gaišākus. Un šogad ceram iepriecināt vēl vismaz 20 ģimenes.
Ar radošo darbnīcu “Ģimenes svētku” ietvaros, palīdzējām lūgt ziedojumus Ģimenes izbraucienam, ko līdzfinansē Gulbenes dome.

2011.gada Lieldienās ar dziesmām Gulbenes centrā, priecējām Gulbenes iedzīvotājus un akcijā “Ieskandini pavasari!” par saziedoto naudu iepriecinājām Gulbenes slimnīcas bērnu nodaļu – iegādājoties inhalatorus, pamperus un citus noderīgus nieciņus.

 

Mērķis

Mūsu darbības mērķis ir labdarība. Mēs nevaram padarīt labāku visu pasauli, bet varam palīdzēt ar maziem darbiņiem, lai padarītu kāda dzīvi gaišāku un laimīgāku. Tas mūs dara laimīgus, ka spējam palīdzēt …un galvenais ir gribēt palīdzēt…un mums ir griba….

Office