Par spīti vēsajam laikam,19.novembrī, Gulbenē, ekstrēmā sportaveida fanus sildīja spilgtas emocijas, kas tika piedzīvotas iekštelpu skeitparka sacensībās ar skreiriteņiem.
Vietējo jauniešu – Ermīna Neilanda un Reiņa Feldera iniciatīvas vadīti, jauniešu centrs “Bāze” palīdzēja viņiem uzrīkot šīs sen aizmirstās sacensības. Tajās ņēma dalību 10 bērni un jaunieši no Gulbenes novada, Balviem un Rīgas.
? Sacensības tika aizvadītas ļoti pozitīvās noskaņās un pateicoties pārdomātajai dienas gaitai un lieliskajam programmas vadītājam – Rolandam Blūmam, skatītāji ik mirkli bija ieintriģēti. Sacensību vidū tika aizvadīts arī konkurss par godu valsts svētkiem, kurā iesaistījās ne tikai dalībnieki un skatītāji, bet arī DJ Vairis, kurš visa pasākuma laikā rūpējās, lai skeitparkā valdītu patīkams mūzikas pavadījums.
Bija iespējams manīt, kā atbalstītāji, kuri ikdienā neinteresējas par ekstrēmajiem sporta veidiem, vēroja sacensības ar apbrīnu un lielu aizrautību. Tas notika pateicoties talantīgajiem jauniešiem vecumā no 8 – 15 gadiem, kuri katru nedēļu intensīvi trenējās Ermīna Neilanda uzraudzībā, attīstīstot savus talantus un apgūstot jaunus trikus.
Jaunākajā grupā uzvaru izcīnīja Raens Vasiļjevs, 2.vietu piešķīra Armandam Zondakam un 3.vietā ierindojās Marsels Neilands.
Savukārt vecākajā jauniešu grupā 1.vieto ieguva Armīns Dukuls, 2.vieto izcīnīja Emīls Skopāns, 3. vieta tika piešķirta Gatim Martinovam.?
Šādas sacensības un rosība iekštelpu skeitparkā nebija notikusi jau krietnu laiku. Tomēr aktīvie novada jaunieši parādīja, ka Gulbenē joprojām ir šī sporta veida cienītāji, turklāt ļoti talantīgi un apveltīti ar lielu potenciālu. Visi dalībnieki, rīkotāji, un pat skatītāji ar nepacietību gaida iekštelpu skeitparka potenciālos nākotnes pasākumus un jauniešu panākumus.
Liels atbalsts tika sniegts no sponsoru puses – SIA Rubate izveidojot speciālas medaļas šim pasākumam, “The spot center” uzvarētājiem iedeva iespēju izmantot skeitparka preikšrocības Rīgā, SIA Skrīveru saldumi, katram dalībniekam, sagatavoja gardu saldumu izlasi. Kā arī kafejnīca Rodi, BTA, veikals “Pagrabiņš”, EMZES, ADTS, Circle K, Lāčauss, kūku bode “Gardums” un IK Maizkaipi priecēja visus skatītājus un dalībniekus ar saviem gardumiem un balvām. Prieks un pateicība par dažādu uzņēmumu atbalstu jauniešu iniciatīvai un šo sporta veidu.
Paldies EMmedia un EKV Production par video mirkļu iemužināšanu. Rolandam Blūmam par pasākuma vadīšanu, DJ Vairis par muzikālo atmosfēru un Bāzes brīvprātīgiem par tējas dalīšanu un foto mirkļiem.
Foto var aplūkot šeit: