Par godu Tēvu dienai, atkārtojot tradīcijas, 12.septembrī, svētdien norisinājās tēvu un dēlu futbola mačs “Fāteru cīņas”.

Laukumā devās – bērnu komanda 8 cilvēku sastāvā un tēvu komanda – 6 cilvēku sastāvā. Jau spēles 40 sekundē tētuki izrāvās vadībā, bet pēc 10 minūtēm rezultāts beidzot tika izlīdzināts. Pirmais puslaiks noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 2:2.

Otrajā puslaikā izskatījās, ka abas komandas jau ir pagurušas, tomēr spēle noslēdzās ar rezultātu 4:4. Taču abas komandas izvēlējās turpināt spēli līdz pirmajiem vārtiem. Un tad, sekoja rezultatīvais pendelis, bet kā jau spēlētāji teica, no 7 metriem jebkurš var trāpīt bumbu vārtos. Un tā, spēle turpinājās līdz “fāteri” iesita golu bērniem. Kaut arī spēle noslēdzās ar neizšķirtu 5:5, medaļas šoreiz nopelnīja tēvu komanda, jo viņi bija aktīvāki, skaļāki, dullāki un ar lielu cīņas sparu.

Šajā reizē notika tikai spēle, bez netradicionālajām aktivitātēm, ka bija plānots. Pēc spēles dalībnieku vidū bija manāms sagurums, līdz ar to, pēc spēles dalībnieki cienājās ar kliņģeri un pārrunāja spēles gaitu.

Atskatoties uz divu gadu laikā notikušajiem pasākumiem – rezultāts šobrīd ir neizšķirts, jo iepriekšējā gadā uzvarēja bērni, bet šogad – tēvi. Šādu tradīciju – pasākumu “Fāteru cīņas” varētu arī turpināt, līdz ar to, ja būs interese, tad šāds pasākums notiks.

Paldies visiem dalībniekiem, kuri atrada laiku un svētdienā ieradās uz kopīgu – bērnu un tēvu futbola spēli. Un paldies arī Gulbenes novada vidusskolai, par iespēju izmantot skolas sporta laukumu Līkajā ielā, Gulbenē.