Vai arī Tu gaidi Ziemassvētkus? Šogad tie diemžēl vai par laimi jāsvin tikai vienas mājsaimniecības ietvaros. Valstī noteiktie ierobežojumi māca būt radošiem, ir jāatsakās no publisko pasākumu apmeklēšanas, taču tas nenozīmē, ka pavisam ir liegts baudīt iespēju jautri pavadīt laiku kopā ar citiem. Tu jautāsi – kā citādāk kopā ar citiem pavadīt laiku, ja nevar satikties klātienē? Un mums ir atbilde – tiešsaistē! Vēl precīzāk, mums ir piedāvājums – piedalies Ziemassvētku tiešsaistes spēlē!

Gulbenes novada jauniešu centri organizēs otro tiešsaistes pasākumu platformā Microsoft Teams. Šoreiz tā būs Ziemassvētku spēle “Viens pats Bāzē”, kurā var piedalīties vienas mājsaimniecības locekļi (2 līdz 5 cilvēki komandā). Kā jau vēsta nosaukums – spēle notiks Ziemassvētku noskaņās.

Pasākumu vadīs Valters Svetlovs – viens pats. Spēles dalībniekiem būs sagatavoti dažādi interesanti uzdevumi Ziemassvētku tematikā.  Par to, kādi pārsteigumi sagaida Valteru un spēles dalībniekus, tas, lai paliek noslēpums! Viens gan ir skaidri zināms – ikvienam, kurš piedalīsies spēlē, būs iespēja jautri pavadīt sestdienas vakaru un gūt svētku noskaņu.

Lai pieteiktos dalībai spēlē, tad līdz 2020.gada 17.decembrim jāatsūta pieteikuma vēstule uz e-pastu: jc.baze@gulbene.lv . Pieteikuma vēstulē ir jānorāda informācija par komandu – dalībnieku skaits un komandas nosaukums. Tām komandām, kuras būs pieteikušās, vismaz dienu iepriekš tiks nosūtīta informācija par tiešsaistes spēles norisi un links. Uz tikšanos 2020.gada 19.decembrī plkst.16:00 !