12.septembrī Gulbenes sporta centra stadionā, par godu Tēvu dienai, pirmo reizi Gulbenē notika pasākums “Fāteru cīņas”. Šī pasākuma mērķis bija aicināt tēvus ar bērniem piedalīties dažādās aktivitātēs, kopā lieliski pavadīt brīvo laiku, popularizēt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu.

Laiks mūs lutināja un dienu iesākām ar draudzības spēli futbolā. Laukumā satikās bērnu komanda un fāteru (tēvu) komanda. Spraigā cīņā uzvarēja bērnu komanda, kas pirms pēdējā minūtē izrāva uzvaru un noslēdza draudzības spēli ar rezultātu 3:2. Bērni bija laimīgi, bet tēvi pieteica revanšu pēc gada vai pat ātrāk.

Pēc futbola spēles sekoja sešas netradicionālās sporta aktivitātes, kur bija jāpiedalās tēvam kopā ar bērnu. Savas spējas varēja pārbaudīt “Vaļinku mešanā”, kur bija jāaizmet zābaks līdz mērķim, tad sekoja uzdevums – “Pakar manas biksītes”, kur uz laiku no neierobežota daudzuma papīra bija jāizplēš dažādi apģērba gabali un jāsakarina veļas auklā. Vēl uzdevumā – “Trāpi 10”, bija iespēja pārbaudīt, cik trāpīgi un precīzi spēj būt pasākuma dalībnieki, kuriem ar salmiņa un papīra palīdzību bija jātrāpa mērķī. Vēl sekoja dažādas citas disciplīnas.

Paldies ikvienai ģimenei, kas ieradās un piedalījās “Fāteru cīņās”.
Paldies Gulbenes sporta pārvaldes kolektīvam, Gulbenes novada jauniešu domei un sponsoriem SIA “Skrīveru saldumi” un SIA “Dimdiņi”.

Foto no pasākuma: https://failiem.lv/u/wuzhwckg

14.09.2020.