Vienu no pēdējām vasaras dienām – 28.augustu aizvadījām Gulbenes pilsētas stadionā, kur no plkst. 20:00 atklājām “Nakts turnīru volejbolā 2020”.

Satikām sen neredzētos draugus, runājāmies, dejojām, dziedājām, dzērām tējas, spēlējām volejbolu – nobeidzām mīļāko gadalaiku ar pozitīvām emocijām.

Dalībnieki turnīrā cīnījās par uzvarām un balvām, ko nodrošināja atbalstītāji – picērija “Rodi”, izglītojošais un interaktīvais centrs “Dzelzceļš un tvaiks”, lāzertags “Intag”, kafejnīca “Gardums”, izlaušanās spēle “Xalianse”, “Rubenis Wood Work” un “Lokāls Siltumnīca”. Atbalstītāji juta līdzi sev tīkamajām komandām, atbalstot un uzmundrinot tās.

Spraigās cīņas risinājās līdz pat tumsai. Par uzvaru cīnījās sešpadsmit komandas. Trešo vietu ieguva komanda “SK Spāks”, kurā spēlēja Aleksandrs Zeltiņš un Ausma Meinerte, otro vietu izcīnīja “Pēdējā cerība”, ko pārstāvēja Sandis Valenieks un Baiba Lutere, turpretī, pirmo vietu saņēma “Pludmales sīči”, un pie kausa tika Rēzija Ziediņa un Matīss Šalkovskis.

Bildes no pasākuma: https://failiem.lv/u/5jg5t68d

Paldies visiem dalībniekiem, arī tiem, kuri izrādīja interesi, bet dēļ ierobežotā dalībnieku daudzuma diemžēl nevarēja startēt, paldies arī skatītājiem. Bet īpašs paldies šī pasākuma atbalstītājiem: picērijai “Rodi”, izglītojošajam un interaktīvajam centram “Dzelzceļš un tvaiks”, lāzertagam “Intag”, kafejnīcai “Gardums”, izlaušanās spēlei “Xalianse”, “Rubenis Wood Work” un “Lokāls Siltumnīca”, Gulbenes novada Sporta pārvaldei, Gulbenes novada Kultūras pārvaldei, Igoram Maļikam, Dacei Ančai, Elvijam Stībelim, Jānim Stībelim, Ārijai Samsonei, Dzintaram un Sandim Abakokiem, Ziedonim Lazdiņam, Kristīnei Fjodorovai, biedrībai “1st Place”.

Gulbenes novada jauniešu domes pārstāve

Andriana Vasiļjeva

 

01.09.2020.