Gulbenes pilsētas svētku ietvaros arī Gulbenes novada jauniešu centrs “Bāze” un Gulbenes novada jauniešu dome organizēja aktivitātes. 24.jūlijā Spārītes parkā ikvienam Gulbenes pilsētas un novada iedzīvotājam, pilsētas viesiem bija iespēja apskatīties dažādas fotogrāfijas tunelī – foto galerijā “Toreiz un tagad”. Līdzās tunelim bija un vēl aizvien ir uzstādīta baskāju taka, kas izveidota no 5 posmiem ar dažādiem dabas materiāliem. Starpcitu, jautājums vēl aizvien ir aktuāls: vai Spārītes parkā ir nepieciešama šāda taka un vai tai būtu nepieciešams pagarinājums? Un, ja atbilde ir jā un jā, tad ar kādiem elementiem to vajadzētu papildināt?

Savukārt, 25.jūlijā uz Spārītes parka salas, kas ir pa vidu Svētajam ezeram, notika Gulbenes novada jauniešu domes pasākums. Tās bija iedvesmojošas sarunas divos cēlienos par dažādiem tematiem. Pirmā tēma, kura tika apspriesta bija: Viss par un ap digitālo. Par digitālo vidi un tās iespējām runāja influenceri, jauni cilvēki, kuri savas idejas īsteno un ziņu, kuru vēlas nodot citiem jauniešiem, izmantojot digitālās vides iespējas: influenceris un zero waste dzīves piekritējs Edgars FRESH, brīvdomātājs un radoša personība Artūrs Jenots, influenceris un youtuberis Raimonds Leja, GNJD finanšu un projektu vadības komitejas vadītāja Andriana Vasiļjeva. Otrais temats, kas tika apspriests, bija uzņēmējdarbība, kur savā pieredzē,  pārdomās un sapņos, par šo tematu, dalījās: vizāžiste un stiliste Kristīne Čakare, SMU “Seat Cleaner” vadītājs un Award programmas dalībnieks Linards Reinis Rozītis, GNJD prezidente un Latvijas labākā SMU “Clean Clever” vadītāja Elizabete Brūniņa. Sarunas bija patiesi iedvesmojošas un interesantas, par ko jāsaka paldies šo sarunu dalībniekiem un arī klausītājiem, skatītājiem.

Starp sarunām, pasākuma “Chill zone” ar GNJD ietvaros bija iespēja iegūt gan jaunu matu frizūru, gan hennas zīmējumus, tāpat arī bija iespēja spēlēt lielformāta spēli “Metamais”, našķoties vai vienkārši baudīt atmosfēru.

Bildes no pasākuma pieejamas šeit: https://failiem.lv/u/tj9qccdd

Tikšanās ar influenceriem un diskusijas notika projekta “#Bāze” ietvaros. Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2019.gadam valsts budžeta finasējuma ietvaros. Projekta Nr.VP2019/1.2-1.

26.07.2020.