Jā, jau ir pagājis mēnesis jeb precīzāk – šodien ir 33.diena pēc ārkārtējās situācijas izsludināšanas. Dzīve ir “nometusi apgriezienus” un iepriekš ierastais ikdienas ritms ir kļuvis rāmāks. Kas ir mainījies Gulbenes novada jauniešu centra “Bāze” darbinieku ikdienā? Mēs turpinām darbu – dodamies uz jauniešu centriem, taču šobrīd nevis strādāt ar jauniešiem, bet izdarīt ikdienas darbiņus un darbus, kas sen bija jāizdara un tika atlikti uz vēlāku laiku. Šobrīd ir laiks padarīt darbus, kurus bija plānots izdarīt kādās garākās svētku brīvdienās. Piemēram, esam atsvaidzinājuši telpas visos jauniešu centros, pie Lejasciema jauniešu centra “Pulss” atjaunota baskāju taka, un drīz vien paziņosim jaunumus, kas saistīti ar Rankas jauniešu centru. Kas ir šie jaunumi? Tas, lai ir pārsteigums!

Ko vēl mēs ikdienā darām bez tehniskajiem darbiem jauniešu centros? Kad neesam jauniešu centros uz vietas, tad strādājam no mājām. Mēs esam sastopami sociālajos tīklos, kur dažādos veidos piedāvājam lietderīgi pavadīt šo #paliecmājās laiku. Komunicējam ar jauniešiem gan personīgi, izmantojot sociālo tīklu platformas, gan organizējot grupu zvanus Zoom vai veidojot Instagram un TikTok tiešraides.

Līdz šim esam organizējuši divas akcijas, t.i. Izaicinājumus – 14 dienas – katru dienu jauns izaicinājums un Lieldienu konkursu “Gulbenes novada pērles”. Mums ir liels prieks par atsaucību mūsu organizētajās akcijās. Lai padarītu interesantāku šo #paliecmājās laiku, gaidām Tavas idejas par to, kā lietderīgi varētu pavadīt to, jo ārkārtējās situācijas termiņš ir pagarināts līdz 12.maijam. Tādēļ, droši raksti mums sociālajos tīklos vai uz e-pastu: jc.baze@gulbene.lv .

Tāpat arī turpinās darbs pie iesāktajiem procesiem un projektiņiem, jo šī brīža situācija neapstādina dzīvi un viss tas beigsies. Tādēļ, pagaidām, kamēr mēs nevaram tikties klātienē, sazinies ar mums attālināti. Esi atbildīgs, sargi sevi un savus līdzcilvēkus! Uz drīzu tikšanos “dzīvajā”!

GN JC “Bāze” kolektīvs