Novembris ir mēnesis, kas tiek pavadīts valsts svētku noskaņās. Arī Gulbenes novada jauniešu centrs “Bāze” 15.novembrī Gulbenes novada iedzīvotājus aicināja svinēt svētkus kopā, esot klāt un jūtot līdzi pasākuma / spēles “Es mīlu Tevi, Gulbene” dalībniekiem. Spēlē piedalījās Jana un Valters ar savām komandām. Dalībniekiem bija jāatbild uz dažādiem jautājumiem, kas saistīti ar Gulbenes novadu, kā arī jāatmin kompozīcijas, kas bija saliktas no divām dziesmām, un dziesmas pēc pirmajiem akordiem, tāpat arī bija jāizstāsta divu Gulbenes novadā un Latvijā zināmu mūziķu autobiogrāfija, kā arī ‘jāparāda dziesma’ savai komandai. Šo spēli vadīja jauniešu centra “Bāze” vadītājs Renārs Biezais.

Pasākumā, patiešām, bija Jana un Valters – Jana ikdienā vada jauniešu inicatīvu centru “B.u.M.s.”, bet Valters strādā JC “Bāze” par jaunatnes darbinieku. Janas komandā bija Gulbenes novada domes priekšsēdētāja vietnieks – Andis Caunītis, Gulbenes novada bibliotēkas Informācijas centra galvenā bibliotekāre-eksperte un Europe Direct informācijas centra vadītāja – Indra Logina, kā arī aktīvs Gulbenes novada jauniešu domes dalībnieks – Emīls Belte. Valtera komandā bija basketbola komandas “Gulbenes Buki” galvenais treneris – Artūrs Brūniņš, Gulbenes novada Izglītības pārvaldes vadītāja – Edīte Kanaviņa, un Gulbenes novada jauniešu domes priekšsēdētāja – Elizabete Brūniņa. Spēle notika divās daļās. Pirmās daļas beigās punktu skaits komandām bija ļoti līdzīgs, taču otrās daļas noslēgumā uzvaru izcīnīja Janas komanda. Uzvarētāju komandai tika pasniegtas speciāli šim pasākumam izgatavotas balvas, kuras veidoja Arvis Rubenis no Rubenis WoodWork.

Šāds pasākums “Es mīlu Tevi, Gulbene” notika pirmo reizi, un nekas netika samelots, pasākumā bija mūsu pašu Jana un Valters, bija arī pasākuma pieteikumā solītā jautrība, prieks un smiekli. Jāsaka liels paldies komandu dalībniekiem par atsaucību un piedalīšanos spēlē, karsējmeitenēm, grupai “Saburzīts bet solīds”, visiem palīgiem un skatītājiem. Uz tikšanos citos tikpat pozitīvos pasākumus!

Bildes no pasākuma: https://failiem.lv/u/umezjr9y