Brīvprātīgā, kas zina, ko grib projektā sasniegt, ar ļoti labām organizatoriskām spējām – Sina, kopš jūlija beigām ir uzņemta Bāzes “ģimenē”.

Nedaudz iepazīstoties, viņa pa sevi saka:

“Mani sauc Sina un esmu brīvprātīgā jauniešu centrā ‘’Bāzē’’. Esmu no Vācijas un man ir 19 gadi. Dzīvoju Emlichheim, mazā pilsētiņā, tuvu Nīderlandes robežai. 2018./2019. gadā, pēc skolas absolvēšanas, es veicu kultūras brīvprātīgo darbu Vācijā Lingenā, teātra izglītības centrā. Mans darbs tur bija palīdzēt pasniedzējiem teātra, deju un cirka klasēs.

Te, Jauniešu centrā ‘’Bāze’’, es palīdzu jauniešu centra darbiniekiem ar dažādu pasākumu, aktivitāšu plānošanu jauniešiem un bērniem. Latvijā ierados 30. jūlijā un palikšu 10 mēnešus līdz 2020. gada maijam. Jau tagad es palīdzu Mobilā jauniešu centra aktivitāšu plānošanā un vadīšanā,  palīdzēju bērnu vasaras dienās augustā un arī Jauniešu dienas aktivitātēs. Kā arī piedalījos brīvprātīgo apmācībās Rīgā, ko rīko Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra. Tur es iepazinu jaunus cilvēkus, iemācījos jaunas lietas par EBD un Erasmus plus, kā arī par Latviju un latviešiem. Man šķiet, ka lieliski pavadīšu laiku šeit Gulbenē.”

EBD pojekts “Happiness is the key”.