No 9. Jūlija līdz 12. jūlijam norisinājās Karjeras vasaras dienu “Piedzīvojums ar sevi un tevi” nometne ”Vasaras dienas” Gulbenes novada jauniešu centrā “Bāze”. Kopumā nometnē piedalījās 57 bērni vecumā no 6 – 12 gadiem.

Nometnes mērķis: Rosināt bērnos izpratni par dažādām profesijām nodrošinot iespēju klātienē tikties ar profesionāļiem un piedzīvot praktiski šīs profesijas caur radošām un aktīvām darbnīcām radot produktus. Caur aktivitātēm apzināties savas kompetences un saprast, kādas kompetences ir jāpilnveido, kāds darbs ir jāiegulda, lai nākotnē darbotos savā sapņu profesijā.

Nodarbības:

  • Profesija: Mākslinieks – keramiķis (Linda Lūse)
  • “Iepazīsti ēnu teātri” (B4Events, SIA – Edijs Frīdenbergs)
  • Profesija: Fotogrāfs (Agneta Bordāne foto, IK)
  • Profesija: Galnieks (RWW, SIA – Arvis Rubenis)
  • “Profesionālais regbijs Latvijā” (Regbija Klubs “Valmieras Fēnikss”)
  • “Augi upēs un dīķos – praktiskā nodarbība kā kļūt par biologu, kopā ar biologu Māri Olti”

Caur profesionāļu pieredzes stāstiem un praktiskajām nodarbībām, darbnīcām, bērniem bija iespēja iepazīties ar dažādām profesijām, kā arī iegūt jaunas praktiskās prasmes gan radot savus produktus (mobilā telefona turētājs, māla trauki vai figūras, fotogrāfijas, ēnu teātra iestudēšana), gan piedalīties regbija treniņā un doties izzinošā pārgājienā gar vietējām upēm un dīķiem.

Projekts “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”, līguma nr. Nr.8.3.5.0/16/I/001, karjeras vasaras dienas “Piedzīvojums ar sevi un tevi”

Foto atskats: https://gnjcbaze-my.sharepoint.com/:f:/g/personal/renars_biezais_gnjcbaze_onmicrosoft_com/EqerxzXd4gJLge6dqkRqTCkBOGN53bVk9C9LT1mobUQUng?e=IurnOU