Projekta laikā tiekoties ar jauniešiem esam centušies veidot saturīgu jauniešu centra piedāvājumu, lai tas būtu pēc iespējas dažādāks un daudzpusīgāks. Esam iepazinušies ar atraktīviem jauniešiem, kuri gatavi iesaistīties aizraujošās aktivitātēs un mums ir viena meitene, kas ir bijusi gandrīz uz visām tikšanās reizēm, tādēļ jautājām Rasai, kādas ir viņas domas par mobilā jauniešu centra projektu “Lielceļš uz…” :

“Es esmu piedalījusies ļoti daudz mobilā jauniešu centra pasākumos, kas ir ļoti interesanti un no tā var daudz ko jaunu uzzināt. Esmu piedalījusies robotikā, apmācībās,  kas notika Lejasciemā (apmācības Gulbenes novada jauniešiem “Komanda”), esam gājuši pārgājienā , spēlējuši sporta spēles kā arī esam spēlējuši saliedēšanās spēles ar Sandru, kura ir brīvprātigā no Spānijas jauniešu centrā “Pulss”. Mums ir vēl ļoti daudz ideju ko darīt mobilajā jauniešu centrā.”

Lai arī mobilā jauniešu centra apmeklētāju skaits nav ļoti liels, mēs priecājāmies par tiem, kas apmeklēja plānotās tikšanās reizes. Lai vieglāk būtu ar visiem sazināties izveidojām savu Whatssapp grupu, kā arī Instagram profilā Mobilais JC Lizumā atspoguļojām interesantākās un lielākās aktivitātes, kā piemēram Druvienas latviskās dzīvesziņas centra apmeklējumu, robotikas nodarbības, pārgājienu, kulinārijas darbnīcas u.c.  Projekta ietvaros esam iegādājušies divas galda spēles un volejbola, futbola bumbas, kas lieliski noder aktivitāšu vadīšanā.

Jauniešu centrs “Pulss”

“Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros”