Jau no agra pavasara Rankas pagasta jaunieši izteica vēlmi un strādāja pie finanšu piesaistes, lai uzlabotu JIC “B.u.M.s.” piederošo futbola laukuma vizuālo tēlu, ar mērķi organizēt ne tikai sadraudzības futbola mačus, bet arī, Iai veidotu drošāku un kvalitatīvāku ik vakara spēli savā starpā. Caur biedrību “Sateka” mazo projektu konkursu “Sveiks un vesels”, jaunieši piesaistīja finansējumu, kas ļāva restaurēt un atjaunot futbola vārtus un tīklu, iegādāties futbola bumbas, un krāsu flakonus, kas ļāva sagatavot laukumu spēlēm. Šī vasara izvērtās garāka un karstāks nekā līdz šīm piedzīvots- kas bija kā neliels apgrūtinājums futbola laukuma virsmas atjaunošanās procesam-pavasarī sētais zālājs bez lietus ilgi centās saņemties, tādēļ vairākas spēles nācās izlaist, laukuma taupīšanas nolūkos.

Pirmajā septembrī norisinājās ilgi gaidītais un vasaras garumā gatavotais un organizētais minifutbols Jauniešu iniciatīvu centrs “B.u.M.s.” futbola laukumā. Sadraudzības spēlēs kopumā piedalījās 6 komandas. No Variņiem, Valkas novada- “Namejs”; Gaujasrēveļi, Gulbenes novads “RKF”; Rēveļi, Gulbenes novads “Belis”-juniori; Tirza, Gulbenes novads; Rēveļi pieaugušo komanda, Ranka- pieaugušo komanda.

Diena izvērtās pilna ar emocijām, un tāda viņa arī tika pavadīta. Gala rezultātā pirmās vietas izcīnīja visas Rankas pagasta komandas. Vēlos piebilst, kad pilnīgi visi spēlētāji ir pelnījuši lielu paldies par aktīvu dalību un par aktīvu veselīga dzīvesveida veicināšanu. Visiem viesiem un sportistiem bija iespēja  starplaikos baudīt siltu zupu, tēju un kafiju.

Atsevišķi lielu paldies arī jāsaka Rēveļu un Gaujasrēveļu puišiem, kas uzņēmās turēt rūpi par pasākumu to organizējot, gatavojot un plānojot. Tāpat arī liels paldies jāsaka z/s “Ķelmēni”, par palīdzību pie laukuma sagataves un jauniešu vecākiem par vārtu restaurēšanu.

Tiekamies jau nākamajā gadā!