Mans vārds ir Judit. Es esmu no Spānijas, no Menorkas salas Vidusjūrā, Baleāru salu grupas. Tā ir viena no skaistākajām vietām Spānijā, kur vasarā var atpūsties – dodoties pa dažādām takām, apskatīt zaļos salas krastus un peldēties zilos ūdeņos.

Es ierados Latvijā novembra beigās un šeit palikšu līdz augustam. Veicu brīvprātīgo darbu Gulbenes sākumskolā. Man ļoti patīk strādāt skolā īpaši ar bērniem, bet arī ar pieaugušajiem. Skolas dzīve un šeit notiekošais liek man justies labi. Es nekad iepriekš neesmu bijusi ārpus Spānijas, kā arī dzīvojusi viena.

Pirmie mēneši šeit šķita grūti – auksti un man ļoti trūka savas ģimenes, bet tagad es šeit jūtos kā mājās. Vienīgi ziemā nav iespējams nodarboties ar skriešanu, kā to biju radusi savā salā.

No janvāra skolā vadu vingrošanas nodarbības darbiniekiem, jo visi taču vēlamies skaistu ķermeni. Mums ir spāņu valodas nodarbības gan bērniem, gan pieaugušajiem un es priecājos, ka viņiem interesē un viegli padodas mana valoda. Ar skolēnu pašpārvaldes bērniem mēs kopā mācāmies organizēt aktivitātes. Viņi starpbrīžos palīdz vadīt spēles jaunāko klašu bērniem. Skolā gan ar bērniem, gan skolotājiem kopā darām dažādas lietas. Man patīk, ka Latvijā skolās skolotājiem ir ļoti personiska attieksme pret bērniem – individuālāka pieeja nekā manā valstī.

Redzēsimies Gulbenē!

 

Judit

Brīvprātīgā darba projekts “Team”, Nr. 2017-2-LV02-KA105-001659, tiek finansēts ar Eiropas Komisijas “Erasmus+: Jaunatne darbībā”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.