Tematika bija par un ap sportu. Jāsaka, ka sporta piekritēju netrūka, jo, piemēram, futbola spēlēšana ilga no 11:00 līdz pat pieciem pievakarē. Sportistu plūsmas bija novērojamas arī florbolā, strītbolā, volejbolā un burbuļfutbolā , neraugoties uz lietus gāzēm visas dienas garumā.

Kopumā pasākumu kuplināja 160 sportisti. Papildus bagātajam aktivitāšu sarakstam, bija iespēja mākslinieciski izpausties: gleznojot logus, pārbaudīt “aso” redzi šaujot ar peintbola pistoli, apskatīt jauno stadionu, izbraucot ar kartingiem, dizainēt sev T-kreklu vai vienkārši atpūsties “chill spot” zonā, relaksējoties mīkstajos krēslos, uzlādējot viedās ierīces, izbaudot plašās WiFi lietošanas iespējas.

Lai gan šī diena bija veltīta jauniešiem, bērni un pieaugušie tikai uzlaboja enerģisko un pozitīvām emocijām bagāto atmosfēru. Pēc aktīvas darbošanās visas dienas garumā, tika apbalvoti labākie sportisti:

  • Individuāla sporta veidā „Crosfit” stiprākie izrādījās Artis Lūsis un Liena Lāce.
  • Volejbolā meiteņu konkurencē pirmo vietu izcīnīja „Zeldas” Maija Smiltniece un Gundega Miķelsone, puišu konkurencē pirmā vieta komandai „1st Place” Elvijs Stībelis un Kristers Kanaviņš.
  • Florbola pirmās vietas laurus plūca komanda „Asniņi” – Krišs Mazūrs, Niks Brants, Armands, Eduards Štoknis.
  • Ielu basketbols tika sadalīts divās apakšgrupās – mazie un lielie basketbolisti. Mazo grupu konkurencē pirmo vietu ieguva „Street boys” Juris Konrāds, Romāns Gurēvičs, Adriāns Puke, Linards Buliņš. Savukārt lielajā grupa nepārspējamie palika „BK LAZDUKALNS” Andis Petuks, Elvijs Kapteinis, Alvis Šmagris un Ronalds Arelkevičs.
  • Mini futbols, kurš pulcēja visvairāk dalībnieku, uzvarēja komanda „1st Place” Niks Zeps, Ģirts Vaskis, Germans Frolovs Dāvis Untāls,  Sandis Sirmais, Raivis Ķiršs.

Pēc pasākuma vakarā sekoja kārtīga ballīte kopā ar DJ Kozlo068, DJ Richy un galveno mākslinieku – OZOLU.

Liels paldies visiem brīvprātīgajiem, kuri bija iesaistījušies palīgos, aktīvie jaunieši, kuri nāca ar savam idejām, Sporta centra kolektīvam un ZIEDONIM LAZDIŅAM un reklāmas ražotnes “SLB” meitenēm.

Paldies Gulbenes novada domei un projektam “Parole: 2 brīvprātīgi”, projekts palīdzēja atbalstīt un piesaistīt jauniešus jauniešu dienas plānošanas un organizēšanas procesā.

Projekts “Parole: 2 brīvprātīgi”,  projekta Nr. 2-25/9 Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2017. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Foto no pasākuma pieejams šeit.