Brīvais prāts dzīvo arī medijos!

Ja esi atraktīvs, komunikabls, strādāt un palīdzēt gribošs, ar vēlmi iegūt unikālu pieredzi, apgūt jaunas zināšanas un iegūt jaunus draugus, aicinām Tevi piepulcēties mūsu brīvprātīgo pulkam! Tā īsumā varētu teikt par projekta sākumu, kad kopā aicinājām jauniešus uz saturīgu laika pavadīšanu vasarā, tai skaitā arī uz darbošanos mediju un publicitātes darba grupā. Grupas darbības virzieni: Gulbenes novada jauniešu foto izstādes formēšana, aptverot arī foto apmācības, kā arī brīvprātīgo video stāstu un fotoarhīva veidošana par projektā veiktajām aktivitātēm. Tātad – fotogrāfi, filmētāji un rakstītāji.

Sākums šķita krāsains un daudzsološs, taču realitāte – daži jaunieši, kuri gatavi darbībai. Lai gan bijām tik, cik bijām, darījām kā varējām un veiksmīgi esam nonākuši uz finiša līnijas. Manuprāt, daudzus mulsināja garais projekta darbības laiks – gandrīz trīs mēneši, tādēļ bija novērojams arī dabiskais atbirums. Un tas ir tikai normāli, ņemot vērā to, ka mediju cilvēki ir sava veida brīvmākslinieki.

Centāmies notvert pa daļiņai no visiem projekta darba grupu virzieniem. Ja nevarējām paši būt klāt notikuma vietā, tad sarunājām ar kolēģiem no citām darba grupām. Tāpēc paldies par atsaucību brīvprātīgajiem jauniešiem, kuri labprātīgi vai, noliekot fakta priekšā, rakstīja par piedzīvoto, savām sajūtām un paveikto visas vasaras garumā.

Mediju grupa turpina dzīvot, jo rit vēl pēdējie sagatavošanas darbi foto izstādei un projekta video filmu finalizēšana noslēguma pasākumam.

Plusiņš no manis Gundegai un Armīnam – mediju grupas izturīgākajiem jauniešiem!

Kopumā sakopojot domas, secinu, ka nav nepieciešama definīcija tam, kas ir brīvprātīgais darbs, jo lai kas tas arī būtu, visupirms tas ir mūsu prāta stāvoklis. Un mums katram ir jāķer mirklis: mirklis atpūtai, mirklis darbam un arī līdzcilvēkiem. Lana – mediju un publicitātes darba grupas vadītāja

Bildē “Viss NOTIEK neatkarīgi no tā, kurā objektīva pusē Tu atrodies!”