Jauniešu centram „Bāze” jauns sporta inventārs

Gulbenes novada jauniešu centram „Bāze” pavasaris nāk ne tikai ar spožu saules gaismu un enerģiskiem jauniešiem, bet arī ar remontu telpās un jauna inventāra iegādi. JC „Bāze” turpina realizēt Latvijas – Šveices sadarbības programmas projektu „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos”. Projekts paredz veikt izmaiņas, kas ļaus centram pārtapt par multifunkcionālu jauniešu centru – vietu, kura atvērta ikvienam interesentam viņa izaugsmei.

Tuvojoties vasarai, jauniešu centrs ir iegādājies jaunu sporta un brīvā laika inventāru. Sākot ar aprīļa vidu Gulbenes novada jaunieši savai aktīvai atpūtai varēs izmantot skrituļslidas, skrituļdēli, badmintonu, futbola un basketbola bumbas. Turpat uz vietas jauniešu centrā ikviens interesents varēs uzspēlēt biljardu un galda tenisu. Individuāliem vai grupas pārgājieniem JC „Bāze” varēs nodrošināt jauniešus ar teltīm, guļammaisiem, matračiem, mugursomām, termosiem. Ir iegādāti arī divriteņi – viens ielu ritenis un otrs klasiskais. Tos, iepriekš vienojoties, varēs izmantot arī vairāku dienu pārbraucieniem.

Visu iepriekšminēto inventāru jaunieši varēsi izmantot bez maksas. Inventāra izmantošana ārpus jauniešu centra telpām būs iespējama, noslēdzot vienošanos par tā saudzīgu izmantošanu. Gulbenes novada jauniešu centra „Bāze” darbinieces priecāsies, ja inventārs tiks izmantots lietderīgi. Tāpēc zvaniet, rakstiet vai nāciet uz „Bāzi” katru dienu (izņemot pirmdienu un svētdienu) no pulksten 12:00 līdz 20:00; e-pasta adrese jcbaze@gmail.com vai kristine.leontjeva@gulbene.lv , tel.nr. +371 64497569.

 

Kristine Ļeontjeva

Apakšprojektu finansē Šveices Konfederācija un Latvijas Republika no Latvijas un Šveices sadarbības programmas līdzekļiem paplašinātajai Eiropas Savienībai”.