Improvizācijas teātris jūnijā

Improvizācijas teātra kafejnīcas pasākums jūnijā notika divas reizes 1.jūnijā, kā ierasts – pirmajā mēneša sestdienā, kā arī 29.jūnijā – uz 6.jūlija rēķina. Jāpiemin, ka arī jūlijā ITK neizpaliks, jo Jauniešu dienas pasākumā – 26.jūlijā, visiem Improvizācijas teātra cienītājiem būs iespēja baudīt ITK.

Atskatoties uz diviem šiem Improvizācijas teātra kafejnīcas pasākumiem, jāsaka, tie bija interesanti un par spīti vasarīgajam laikam, ūdens priekiem, sportisko aktivitāšu vilinājumam, mūs nepievīla mūsu uzticīgie skatītāji un lielā pulkā ieradās vērot ITK.

Uz skatuves arī notika izmaiņas – kā dalībnieki pirmajā jūnija ITK piedalījās – Renārs, Egils, Maija, Madara, Matīss, Armīns, Valērija, bet otrajā – Armīns, Monta, Matīss, Baiba, Egils, Valērija. Par jūnija pirmā ITK galveno varoni tika atzīts – Matīss, bet otrā ITK galvenā varone bija… pirmo reizi – Monta, ar to mēs viņu arī apsveicam! 

Pati Monta, par ITK, uzvaru un sajūtām: “Bieži iedomājos par teicienu slikti rādās, labi būs. Tas attiecināms arī uz šo ITK, jo, lai gan neilgi pirms izrādes uzzinājām, ka Bāzes teritoriju norobežojuši kaimiņu koncerta organizatori, un satraucāmies, vai kāds spēs apiet sētas un atrast ieeju, skatītāju bija tik pat daudz, cik vienmēr, un izrāde varēja notikt pilnvērtīgi!

Uz cepuri galvā nebiju cerējusi, jo piedalījos Gulbenes IT tikai trešo reizi un saprotu, cik ļoti iemīļoti un uzkačājušies spēlētprasmē ir jau patstāvīgie spēlētāji. Tas bija liels pārsteigums, kas nekalpos par iemeslu apstāties. Šis ir lauciņš, kurā var augt un attīstīties gadiem ilgi un tas noder ne tikai izrādēs, bet arī dzīvē. Galvenais maksimāli izmantot visas maņas, reaģēt, trennēt asociācijas un nekaunēties no to izmantošanas! Man vēl ir daudz jāpiestrādā, bet priecājos par skatītāju atzinību!”

Liels prieks, par katru jauno dalībnieku gan Improvizācijas teātra treniņos, gan pašos ITK pasākumos. Jūnija pirmo ITK treniņu vadīja Renārs, viens no, tā teikt, veterāniem, bet otro – Anita Birzniece, kura mums, praktiski, nekad neatsaka vadīt treniņos, kuros var saņemt gan patiesu kritiku, gan patiesas uzslavas – tas ir aizraujošs mācīšanās process kopā ar Anitu.

Bildes no 1.jūnija ITK šeit:

Bildes no 29.jūnija ITK šeit:

Lelde Stībele