Superknaģis atkārtoti

pulcē jauniešus sportam

Pagājušā nedēļā, saulei pamatīgi sildot un priecējot, atkārtots uznāciens bija sporta pasākumam „Superknaģis 2015”, kam tradīcija aizsākās pagājušā gada augustā.

Kāpēc augusts? Jo šajā mēnesī tiek atzīmēta Starptautiskā Jaunatnes diena, kuras laikā vēlamies jauniešiem likt uzsvaru uz to, cik svarīgi ir dzīvot aktīvi, sportot un būt kopā.

Kā pagājušajā gadā, tā arī šogad sporta aktivitātes veidojām komandām, lai veicinātu komandas darbu, sadarbību, pieņemot dažādus izaicinājumus.

Prieks par komandu aktivitāti – pasākumā piedalījās 7 komandas, gan no Gulbenes un novada, gan arī draugi – jaunieši no Apes.

Komandām bija jāsacenšas sporta disciplīnās, kas prasa spēku un izveicību, piemēram, futbols, volejbols un skriešana, gan arī prātu un izveicību – šautriņu mešana, bumbiņu ķeršana tīklā un vārdu minēšana mēmā šova disciplīnā.

Lai vēl vairāk vairotu pozitīvās emocijas, īpaši šim pasākumam no galvaspilsētas bija atvesta govs, kas savā disciplīnā noteica ātrāko slaucēju. Govs tad arī ieņēma tādu kā talismana vietu šajā dienā.

Īpašu cīņas un komandas sparu varēja vērot komandu stafetē, kad tika pārbaudīta pacietība, nesot ūdens spaini, veicot komandas biedra pārvietošanu uz lielajām vingrošanas bumbām un precizitātes lēcienus ar šlipsi.

Kā jau neformālajā izglītībā mēdz teikt – ieguvēji un uzvarētāji esam mēs visi, taču kā jau sacensībās pienākas par aktīvu līdzdalību sporta disciplīnās kopvērtējumā tika piešķirtas arī vietas un balvas. Uzvaras laurus šajā reizē plūca komanda „Avārijas izeja” (Gundega, Juta, Kristaps un Edijs), aiz sevis atstājot komandu „Zilonīši” (tās sastāvā Elvijs, Jānis, Ingus un Toms) un trešajā vietā sīvā cīņā ar Apes komandu „A.J.K. Sliedes” izvirzījās „Baigie pipari” (Arita, Dana, Didzis un Rihards).

Pasākuma organizators Jauniešu centrs „Bāze” saka lielu paldies par sadarbību Gulbenes sporta centram un Gulbenes novada domei, kā arī ārzemju un vietējiem brīvprātīgajiem jauniešiem, kuri palīdzēja pie pasākuma plānošanas, organizēšanas un vadīšanas.

Paldies jums un turpinām sportot, lai nākamajā gadā atkal varam tikties vēl kuplākā skaitā.

Lana

Bildes no pasākuma šeit:

“Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2015. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.”